Девойките на Изида - пети в България

Тенис

Девойките на Изида заеха пето място на Държавното отборно първенство по тенис за състезатели до 16-годишна възраст в Русе. Надпреварата се проведе на кортовете на ТК "Приста 2011".

Титлите спечелиха - ТК „Авеню", гр.Бургас при юношите, и ТК „Дема", гр.София - при девойките. На финала при юношите ТК „Авеню", гр.Бургас в състав Ивайло Дечев и Динко Динев се наложи с 2-1 победи над ТК „15:40", гр.София в състав Никола Тодоров, Димитър Томов, Михаил Иванов и Мартин Десподов.
В мач за бронзовите медали ТК „Дема", гр.София в състав Никола Керемедчиев и Джордж Лазаров спечели с 2-0 победи срещу ТК „Диана", гр.София в състав Борис Цветков, Владимир Марашев и Александър Николов.
Във финала при девойките ТК „Дема", гр.София в състав Денислава Глушкова и Надежда Петкова се наложи с 2-0 победи над ТК „Малееви", гр.София в състав Стела Симеонова, Александра Ганева и Мира Василева.
В мач за третото място втората формация на ТК „Дема", гр.София в състав Елина Буюклиева и Габриела Митева спечели с 2-0 срещу ТК „Испано", гр.Варна в състав Джулия Златева и Никол Николова.