VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ДОБРУДЖА 1919 ЗАПОЧВА С ГОСТУВАНЕ В ТЪРГОВИЩЕ (ВИЖ ЦЯЛАТА ПРОГРАМА)

Футбол

Само 14 отбора ще участват в Североизточната трета футболна лига. Четири от тях са от Добричка област - Добруджа 1919, Септември 98 (Тервел), Калиакра 1923 (Каварна) и Устрем Д от село Дончево. Изпадналият при аматьорите Добруджа 1919 започва с гостуване на Светкавица в Търговище. Това отреди тегленият днес жребий във Варна. Мачовете от първия кръг са насрочени за 10 август.



10 август 2019 г., събота / I кръг:
Ботев (Нови пазар) - Хитрино (Хитрино)                    
Шумен 2007 (Шумен) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)            
Калиакра 1923 (Каварна) - Устрем Д (Дончево)               
Светкавица Търговище (Тщ) - Добруджа 1919 (Добрич)        
Септември 98 (Тервел) - Тополи 2010 (Тополи)              
Суворово 1 (Суворово) - Черноломец 1919 (Попово)          
Локомотив (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)                   

II кръг

Хитрино (Хитрино) - Кубрат 2016 (Кубрат)                  
Черноломец 1919 (Попово) - Локомотив (Русе)                
Тополи 2010 (Тополи) - Суворово 1 (Суворово)              
Добруджа 1919 (Добрич) - Септември 98 (Тервел)            
Устрем Д (Дончево) - Светкавица Търговище (Търговище)     
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Калиакра 1923 (Каварна)      
Ботев (Нови пазар) - Шумен 2007 (Шумен)                   

                           III кръг

Шумен 2007 (Шумен) - Хитрино (Хитрино)                    
Калиакра 1923 (Каварна) - Ботев (Нови пазар)              
Светкавица Търговище (Търговище) - Бенковски (Бяла)       
Септември 98 (Тервел) - Устрем Д (Дончево)                
Суворово 1 (Суворово) - Добруджа 1919 (Добрич)            
Локомотив (Русе) - Тополи 2010 (Тополи)                   
Кубрат 2016 (Кубрат) - Черноломец 1919 (Попово)          

                           IV кръг

Хитрино (Хитрино) - Черноломец 1919 (Попово)          
Тополи 2010 (Тополи) - Кубрат 2016 (Кубрат)       
Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив (Русе)          
Устрем Д (Дончево) - Суворово 1 (Суворово)            
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Септември 98 (Тервел)     
Ботев (Нови пазар) - Светкавица Търговище (Търговище)  
Шумен 2007 (Шумен) - Калиакра 1923 (Каварна)            

                           V кръг

Калиакра 1923 (Каварна) - Хитрино (Хитрино)           
Светкавица Търговище (Търговище) - Шумен 2007 (Шумен)  
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар)              
Суворово 1 (Суворово) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)     
Локомотив (Русе) - Устрем Д (Дончево)                 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Добруджа 1919 (Добрич)           
Черноломец 1919 (Попово) - Тополи 2010 (Тополи)         

                           VI кръг

Хитрино (Хитрино) - Тополи 2010 (Тополи)                
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноломец 1919 (Попово)       
Устрем Д (Дончево) - Кубрат 2016 (Кубрат)            
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Локомотив (Русе)        
Ботев (Нови пазар) - Суворово 1 (Суворово)           
Шумен 2007 (Шумен) - Септември 98 (Тервел)               
Калиакра 1923 (Каварна) - Светкавица Търговище (Тщ)       

                           VII кръг

Светкавица Търговище (Търговище) - Хитрино (Хитрино)    
Септември 98 (Тервел) - Калиакра 1923 (Каварна)          
Суворово 1 (Суворово) - Шумен 2007 (Шумен)              
Локомотив (Русе) - Ботев (Нови пазар)                     
Кубрат 2016 (Кубрат) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)        
Черноломец 1919 (Попово) - Устрем Д (Дончево)            
Тополи 2010 (Тополи) - Добруджа 1919 (Добрич)            

                           VIII кръг

Хитрино (Хитрино) - Добруджа 1919 (Добрич)               
Устрем Д (Дончево) - Тополи 2010 (Тополи)                
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Черноломец 1919 (Попово)   
Ботев (Нови пазар) - Кубрат 2016 (Кубрат)               
Шумен 2007 (Шумен) - Локомотив (Русе)                    
Калиакра 1923 (Каварна) - Суворово 1 (Суворово)          
Светкавица Търговище (Тщ) - Септември 98 (Тервел)        

                           IX кръг

Септември 98 (Тервел) - Хитрино (Хитрино)                
Суворово 1 (Суворово) - Светкавица Търговище (Тщ)     
Локомотив (Русе) - Калиакра 1923 (Каварна)             
Кубрат 2016 (Кубрат) - Шумен 2007 (Шумен)           
Черноломец 1919 (Попово) - Ботев (Нови пазар)         
Тополи 2010 (Тополи) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)        
Добруджа 1919 (Добрич) - Устрем Д (Дончево)           

                           X кръг

Хитрино (Хитрино) - Устрем Д (Дончево)                  
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)     
Ботев (Нови пазар) - Тополи 2010 (Тополи)                
Шумен 2007 (Шумен) - Черноломец 1919 (Попово)         
Калиакра 1923 (Каварна) - Кубрат 2016 (Кубрат)        
Светкавица Търговище (Търговище) - Локомотив (Русе)     
Септември 98 (Тервел) - Суворово 1 (Суворово)             

                           XI кръг

Суворово 1 (Суворово) - Хитрино (Хитрино)         
Локомотив (Русе) - Септември 98 (Тервел)                   
Кубрат 2016 (Кубрат) - Светкавица Търговище (Търговище)   
Черноломец 1919 (Попово) - Калиакра 1923 (Каварна)         
Тополи 2010 (Тополи) - Шумен 2007 (Шумен)                 
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Нови пазар)              
Устрем Д (Дончево) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)           

                           XII кръг

Хитрино (Хитрино) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)      
Ботев (Нови пазар) - Устрем Д (Дончево)                  
Шумен 2007 (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)              
Калиакра 1923 (Каварна) - Тополи 2010 (Тополи)           
Светкавица Търговище (Тщ) - Черноломец 1919 (Попово)     
Септември 98 (Тервел) - Кубрат 2016 (Кубрат)             
Суворово 1 (Суворово) - Локомотив (Русе)                 

                           XIII кръг

Локомотив (Русе) - Хитрино (Хитрино)                      
Кубрат 2016 (Кубрат) - Суворово 1 (Суворово)              
Черноломец 1919 (Попово) - Септември 98 (Тервел)         
Тополи 2010 (Тополи) - Светкавица Търговище (Търговище)  
Добруджа 1919 (Добрич) - Калиакра 1923 (Каварна)         
Устрем Д (Дончево) - Шумен 2007 (Шумен)                  
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Ботев (Нови пазар)           

                           XIV кръг

Хитрино (Хитрино) - Ботев (Нови пазар)             
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Шумен 2007 (Шумен)       
Устрем Д (Дончево) - Калиакра 1923 (Каварна)            
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица Търговище (Тщ)    
Тополи 2010 (Тополи) - Септември 98 (Тервел)         
Черноломец 1919 (Попово) - Суворово 1 (Суворово)      
Кубрат 2016 (Кубрат) - Локомотив (Русе)                  

                           XV кръг

Кубрат 2016 (Кубрат) - Хитрино (Хитрино)                
Локомотив (Русе) - Черноломец 1919 (Попово)              
Суворово 1 (Суворово) - Тополи 2010 (Тополи)             
Септември 98 (Тервел) - Добруджа 1919 (Добрич)            
Светкавица Търговище (Търговище) - Устрем Д (Дончево)    
Калиакра 1923 (Каварна) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)     
Шумен 2007 (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                  

                           XVI кръг

Хитрино (Хитрино) - Шумен 2007 (Шумен)                   
Ботев (Нови пазар) - Калиакра 1923 (Каварна)             
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Светкавица Търговище (Тщ)   
Устрем Д (Дончево) - Септември 98 (Тервел)                
Добруджа 1919 (Добрич) - Суворово 1 (Суворово)           
Тополи 2010 (Тополи) - Локомотив (Русе)                   
Черноломец 1919 (Попово) - Кубрат 2016 (Кубрат)          

                           XVII кръг

Черноломец 1919 (Попово) - Хитрино (Хитрино)             
Кубрат 2016 (Кубрат) - Тополи 2010 (Тополи)              
Локомотив (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                 
Суворово 1 (Суворово) - Устрем Д (Дончево)                
Септември 98 (Тервел) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)       
Светкавица Търговище (Търговище) - Ботев (Нови пазар)     
Калиакра 1923 (Каварна) - Шумен 2007 (Шумен)             

                           XVIII кръг

Хитрино (Хитрино) - Калиакра 1923 (Каварна)              
Шумен 2007 (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)    
Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)               
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Суворово 1 (Суворово)        
Устрем Д (Дончево) - Локомотив (Русе)                     
Добруджа 1919 (Добрич) - Кубрат 2016 (Кубрат)             
Тополи 2010 (Тополи) - Черноломец 1919 (Попово)          

                           XIX кръг

Тополи 2010 (Тополи) - Хитрино (Хитрино)                 
Черноломец 1919 (Попово) - Добруджа 1919 (Добрич)        
Кубрат 2016 (Кубрат) - Устрем Д (Дончево)                
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)            
Суворово 1 (Суворово) - Ботев (Нови пазар)               
Септември 98 (Тервел) - Шумен 2007 (Шумен)               
Светкавица Търговище (Тщ) - Калиакра 1923 (Каварна)      

                           XX кръг

Хитрино (Хитрино) - Светкавица Търговище (Търговище)     
Калиакра 1923 (Каварна) - Септември 98 (Тервел)          
Шумен 2007 (Шумен) - Суворово 1 (Суворово)                
Ботев (Нови пазар) - Локомотив (Русе)                    
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)        
Устрем Д (Дончево) - Черноломец 1919 (Попово)            
Добруджа 1919 (Добрич) - Тополи 2010 (Тополи)             

                           XXI кръг

Добруджа 1919 (Добрич) - Хитрино (Хитрино)         
Тополи 2010 (Тополи) - Устрем Д (Дончево)                
Черноломец 1919 (Попово) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)     
Кубрат 2016 (Кубрат) - Ботев (Нови пазар)                 
Локомотив (Русе) - Шумен 2007 (Шумен)                    
Суворово 1 (Суворово) - Калиакра 1923 (Каварна)          
Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Тщ)         

                           XXII кръг

Хитрино (Хитрино) - Септември 98 (Тервел)                 
Светкавица Търговище (Тщ) - Суворово 1 (Суворово)        
Калиакра 1923 (Каварна) - Локомотив (Русе)               
Шумен 2007 (Шумен) - Кубрат 2016 (Кубрат)               
Ботев (Нови пазар) - Черноломец 1919 (Попово)             
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Тополи 2010 (Тополи)        
Устрем Д (Дончево) - Добруджа 1919 (Добрич)              

                           XXIII кръг

Устрем Д (Дончево) - Хитрино (Хитрино)                   
Добруджа 1919 (Добрич) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)      
Тополи 2010 (Тополи) - Ботев (Нови пазар)                
Черноломец 1919 (Попово) - Шумен 2007 (Шумен)             
Кубрат 2016 (Кубрат) - Калиакра 1923 (Каварна)            
Локомотив (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)      
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)             

                           XXIV кръг

Хитрино (Хитрино) - Суворово 1 (Суворово)                
Септември 98 (Тервел) - Локомотив (Русе)                  
Светкавица Търговище (Търговище) - Кубрат 2016 (Кубрат)  
Калиакра 1923 (Каварна) - Черноломец 1919 (Попово)       
Шумен 2007 (Шумен) - Тополи 2010 (Тополи)                
Ботев (Нови пазар) - Добруджа 1919 (Добрич)              
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Устрем Д (Дончево)           

                           XXV кръг

Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Хитрино (Хитрино)           
Устрем Д (Дончево) - Ботев (Нови пазар)                  
Добруджа 1919 (Добрич) - Шумен 2007 (Шумен)               
Тополи 2010 (Тополи) - Калиакра 1923 (Каварна)            
Черноломец 1919 (Попово) - Светкавица Търговище (Тщ)      
Кубрат 2016 (Кубрат) - Септември 98 (Тервел)              
Локомотив (Русе) - Суворово 1 (Суворово)                  

                           XXVI кръг

Хитрино (Хитрино) - Локомотив (Русе)                      
Суворово 1 (Суворово) - Кубрат 2016 (Кубрат)            
Септември 98 (Тервел) - Черноломец 1919 (Попово)        
Светкавица Търговище (Търговище) - Тополи 2010 (Тополи)    
Калиакра 1923 (Каварна) - Добруджа 1919 (Добрич)           
Шумен 2007 (Шумен) - Устрем Д (Дончево)                    
Ботев (Нови пазар) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)            

Сходни връзки

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter