Информационна агенция "Център Спорт"  [email protected], +359 886 01 53 91

ДОБРУДЖА СЕ РАЗДЕЛИ С ПРОФЕСИОНАЛНАТА ГРУПА С РАВЕНСТВО С ЛИТЕКС

В мач без значение за класирането на Втора дивизия Литекс и Добруджа 1919 завършиха 2-2 в Ловеч.

Гостите от Добрич поведоха с попадения на Кръстев и Минков в 19 и 41 минути, но след почивката домакините стигнаха до точката след голове на Мицаков и Йорданов в 50 и 53 минути. Добруджанци доиграха мача с човек по-малко, след като Кристиян Пешков от "жълто-зелените" получи втори жълт картон. Другият отбор от Добричка област Черноморец (Балчик) победи с 2-1 при гостуването на Локомотив (Горна Оряховица). От групата изпадат Несебър и Добруджа 1919. В Първа лига влиза Царско село, а Монтана и Арда ще играят бараж за влизане.