СЛАВИЯ ПОБЕДИ ДОБРУДЖА 1919 С ГОЛ ОТ ДУЗПА, ПРИСТИГНАЛИЯТ В ДОБРИЧКИЯ КЛУБ ОСТАНА ПРИ ПРОТИВНИКА

Славия победи с 1:0 у дома предвождания от Емил Велев тим на Добруджа в последния си приятелски мач от зимната подготовка.

Голът реализира Цветелин Чунчуков от дузпа в 18-ата минута, съобщи Спортал. Най-тежкото наказание във футбола беше отсъдено за нарушение в наказателното поле на вратаря Стефано Кунчев срещу Стефан Ашковски.
През второто полувреме в игра за "белите" се включиха 11 нови футболисти. Между тях беше каращият проби сръбски защитник Душан Лалатович.
Дебют за столичани направи корейският десен бек Хоя Ким.

Пристигналият преди дни холандец Ранди Онуоха бе сред най-добрите на терена, съобщи радио Добруджа. За съжаление, именно заради страхотното си представяне днес, той е получил покана от Славия, която веднага след мача е приел и няма да бъде част от състава на Добруджа.