ДОБРУДЖА С БРОНЗОВИТЕ МЕДАЛИ ОТ ТУРНИРА ЗА КУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ПО ХАНДБАЛ

Хандбал

Младежите на Добруджа до 19 години спечелиха бронзовите медали в турнира за купата на България по хандбал. Срещите от финалната четворка се проведоха в Горна Оруховица, където домакините трумфираха.

Втори завършиха състезателите на Осъм, а четвърти останаха Спартак Вн. Шампионите бяха наградени лично от кмета на Горна Оряховица инж. Добромир Добрев, който първо благодари на екипа, организирал финалния турнир и след това пожела успехи на хандбалистите и при мъжете.
Бяха връчени и индивидуални награди. Най-добър защитник на турнира е Илиян Денев от Добруджа. За най-добър врата бе обявен Георги Маринов от Локомотив. За най-полезен състезател на турнира бе определен Николай Петров от Спартак, а голмайстор с 40 попадения стана Преслав Станчев от Осъм. Снимки regnews.net