Информационна агенция "Център Спорт"  [email protected], +359 886 01 53 91

ДОБРУДЖА 1919 ЗАВЪРШИ ГОДИНАТА СЪС ЗАГУБА И НА ПОСЛЕДНО МЯСТО

Мъжкият футболен тим на Добруджа 1919 приключва годината със загуба и на последното 16 място във Втора лига. В среща от 17-ия кръг от първенството добричлии отстъпиха с 1-3 при гостуването си на Несебър.

Първи резултата откриха „жълто-зелените“ в 57 минута след попадение на Станимир Андонов. Само две минути по-късно Радослав Апостолов възстанови равенството. Домакините стигнаха до трите точки след голове на Халил и Апостолов съответно в 70 и 77 минути. Възпитаниците на Емил Велев – Кокала, завършиха годината само с 1 победа, 7 равенства и 9 загуби, като записаха негативна серия от 15 мача поред без успех. В този кръг намиращият се пред добричлии тим на Кариана от село Ерден победи с 3-0 Ботев Гълъбово. Черноморец Балчик завърши 0-0 с ЦСКА 1948 у дома и с 6 победи, 5 равенства и 6 загуби – с актив от 23 точки е на престижното 7 място.