32 БРИДЖ ДВОЙКИ В ТУРНИРА ЗА КУПАТА НА "ДОБРУДЖАНСКИ ХЛЯБ"

С участието на 32 двойки от 10 страни, които се състезаваха в двойковия турнир за купата на "Добруджански хляб" АД започна 36-я Международен бридж фестивал "Албена 2018", съобщи организаторът Стефан Георгиев.

В присъствието на индонезийските национални състезатели от мъжките и женски формации на страната които са едни от най силните в света победата изглеждаше предрешена и това се оказа факт-двойката Франк Карвур и Жемми Божор спечелиха категорично първото място,а друга индонезийска двойка-Юлита Тиеже и Роберт Паразиан заеха пето място.
На второ място се класираха германските представители Ули Швелинг и Павел Серватовси, третото място остана за олимпийската шампионка при жените Олга Галактионова и нейната партньорка Светлана Зенкевич/Русия/, а четвърти са румънските състезатели Кармен и Дан Унгуряну.
Утре Фестивала продължава с двойковия турнир за купа "Нощен клуб "Форум", където призьорите ще получат и специални награди от реномираното заведение в Албена.