VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ПЪЛНА КОШНИЦА С ОТЛИЧИЯ ЗА ПЛУВЦИТЕ НА ДОБРИЧ В ТУРНИРА "БЯЛА ЛЯСТОВИЦА"

Водни спортове

Над 500 състезатели от цялата страна взеха участие в традиционния турнир "Бяла лястовица", организиран в плувен комплекс "Русалка" в Добрич. Чудесно се представиха възпитаниците на Иван Иванов, Веселин Нейков и Светлин Колев от СКПС "Добруджа", които за пореден път спечелиха куп отличия и наредиха клуба сред най-добрите в страната.


В турнира "Бяла лястовица" взеха участие следните плувци от Добрич. Информационна агенция "Център спорт" Ви предоставя пълна информация по дисциплини и възрастови групи за представянето на талантливите състезатели на СКПС "Добруджа".
момчета 2005-2006 - Богдан Попов, Йордан Колев, Джулиян Черкезов, Георги Иванов
момичета 2005-2006 - Теодора Веселинова, Кристина Кирилова, Жени Кирилова, Теменуга Георгиева, Мадлен Матеева, Ивон Димитрова, Микаела Кулева Мирела Мирева
Резултати 2005-2006: 50 м гръб момчета 2006-Богдан Попов -ІІ-ри, Георги Иванов-VІ
50 м бътерфлай момчета 2006-Богдан Попов-ІІІ. 100 м съчетано момчета 2006 - Богдан Попов-VІІ. 50 м бруст момчета 2006-Георги Иванов - VІІ. 50 м своб. стил момчета 2006-Богдан Попов-ІV
50 м бътерфлай момичета 2006 - Гергана Донева-І. 100 м съчетано момичета 2006-Гергана Донева-ІІІ. 50 м бруст момичета 2006 - Гергана Донева -ІІІ. 50 м своб. стил момичета 2006-Гергана Донева -ІІІ.
4*50 м своб.стил момчета 2005-2006 - Богдан Попов, Йордан Колев, Джулиян Черкезов, Георги Иванов - ІІІ-то място, 4*50м.своб.стил момичета 2005-2006-Гергана Донева, Мадлен Матеева, Теменуга Георгиева, Жени Кирилова - ІІ-ро място, 4*50 м съчетано момчета 2005-2006-Йордан Колев, Богдан Попов, Джулиян Черкезов, Георги Иванов-ІV-то място.      4*50 м съчетано момичета 2005-2006-Гергана Донева, Жени Кирилова, Мадлен Матеева, Ивон Димитрова -ІІ-ро място.
Момчета 2005 г.: 100 м своб.стил - Йордан Колев - ІV място. 50 м гръб - Джулиян Черкезов -ІІ, Йордан Кирилов - ІІІ. 50 м бътерфлай -Джулиян Черкезов - ІІ. 100 м съчетано - Джулиян Черкезов - ІІ. 50 м своб. стил-Джулиян Черкезов-VІ, Йордан Колев-ІХ.
Момичета 2006-100 м своб. стил-Жени Кирилова-ІІІ. 50 м гръб -Жени Кирилова-ІІ.50 м бътерфлай - Теменуга Георгиева-ІV, Михаела Кулева-ІХ. 50 м бруст-Жени Кирилова - ІІ. 50 м своб.стил-Жени Кирилова-І, Мадлен Матеева-VІІ, Теменуга Георгиева-ІХ.
100 м своб.стил момчета:2009 - Георги Димитров-ІІ. 2008-Калоян Сърбов - ІІІ, Виктор Василев-VІІ. 2007-  Радослав Тодоров - І, Радо Нейков - ІІ, Витомир Новачев - V, Павел Михайлов -VІ. 50 м гръб момчета: 2009г. Георги Димитров - ІІ, Ивайло Димитров-V, Sayman Shrier-VІІ, Виктор Иванов-VІІІ.  2008г.- Калоян Сърбов - ІІ. 2007г.- Виктор Новачев - І.
100 м съчетано момчета: 2009-Димитър Узунов - ІІ. 2008-Виктор Василев-VІ. 2007-Радослав Тодоров -І. 50м.бруст момчета: 2009 - Димитър Узунов - ІІ. Николай Павлов - V. 50 м своб стил момчета:2009-Георги Димитров-ІІ, Димитър Узунов-VІІ. 2008-Калоян Сърбов -І, Николай Павлов-VІ, Виктор Василев-ІХ.  2007- Радослав Тодоров-І, Радо Нейков-ІІ, Витомир Новачев - ІV.
100 м своб.стил момичета 2007 - Преслава Йорданова - ІІІ, Елеонора Ламбова-ІV, Левена Аврамова - V, Лъчезара Апостолова-VІІ. 50м.гръб момичета: 2009-Михаела Стефанова-І, 2008 - Виктоия Тачева - Х, 2007-Мая Василева-І, а Никол Енева-ІІ. 50 м бътерфлай момичета: 2009 -Михаела Стефанова-І, 2008-Виктория Тачева - VІІІ.  2007-Левена Аврамова-ІІ, Лъчезара Апостолова - ІІІ, Мая Василева - V. 100 м съчетано момичета: 2009- Михаела Стефанова - І. 2008 - Магдалена Димитрова - VІІІ. 2007 - Преслава Йорданова - ІІ, Левена Аврамова - V, Мая Василева - VІ.  50 м бруст момичета: 2009  - Михаела Стефанова - І. 2008- Виктория Тачева - V, Магдалена Димитрова - VІ. 2007 - Преслава - І, Даная Димитрова - ІV. 50 м.своб.стил момичета: 2008-Виктория Тачева - VІІ. 2007-Елеонора Ламбова - ІІІ, Преслава Йорданова - ІV, Левена Аврамова - V, Мая Василева - VІІ.
4*50 м своб.стил момчета 2007 - Радо Нейков, Радослав Тодоров, Павел Михайлов, Витомир Новачев - --во място
4*50 м своб.стил момичета 2007 - Левена Аврамова, Преслава Йорданова, Елеонора Ламбова,Мая Василева- І-во място.
4*50 м съчетано момчета 2007 - Радослав Тодоров, Радо Нейков, Павел Михайлов, Витомир Новачев - І-во място.  4*50 м съчетано момичета 2007 - Левена Аврамова, Преслава Йорданова, Мая Василева, Елеонора Ламбова - І-ВО МЯСТО
Отборното класиране : 1  - ПСК Черно Море, 2 - Добруджа, 3 - Бриз
Участници:
2005-2006:   момчета - Богдан Попов, Йордан Колев, Джулиян Черкезов, Георги Иванов. Момичета  - Теодора Веселинова, Кристина Кирилова, Жени Кирилова, Теменуга Георгиева,Мадлен Матеева, Ивон Димитрова, Микаела Кулева, Мирела Мирева.
2007: момчета - Радо Нейков, Радослав Тодоров,Витомир Новачев, Павел Михайлов, Николай Колев,  Преслав Божидаров. Момичета - Преслава Йорданова, Елеонора Ламбова, Левена Аврамова, Даная Димитрова, Лъчезара  Апостолова, Жанет Генова, Мая Василева, Никол Енева, Дарина Райковск, Мила Янева.
2008: Момчета  - Калоян Сърбов, Виктор Василев, Георги Калчев, Николай Павлов. Момичета - Виктория Тачева, Магдалена Димитрова.
2009: Момчета - Георги Димитров, Ивайло Димитров, Виктор Иванов, Димитър Узунов, Sayman ShrierV Момичета - Михаела Стефанова.

Сходни връзки

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

ReklamaYupi

Фейсбук

centersport.org on Facebook

Виц

изСПОРТЕН СМЯХ

Въпрос към министъра на правосъдието:
- Пазите ли всички изходи на затвора?
- Пазим ги, ама те бягат през входа!..

Rek-2


Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

rekl left

Hit Counter