ДОБРУДЖА 07 ЗАВЪРШИ РЕДОВНИЯ СЕЗОН У ДОМА С ПОБЕДА

Волейбол

Волейболният тим на Добруджа 07 победи с 3-1 гейма Пирин Разлог в среща от 21-ия кръг на Суперлигата при мъжете.  12-ият успех за домакините в последния им мач пред своя публика от редовния сезон не дойде лесно.

Гостите спечелиха първата част с 25-22, като с това показаха, че са дошли да преследват успеха в зала "Добротица". Следващите два гейма бяха изключително оспорвани, като добричлии имаха късмета да ги затворят при резултат 26-24 и 27-25. В четвъртата част възпитаниците на Петър Пенев играха с повече самочувствие, за да стигнат до 25-21 точки, а с това и да спечелят домакинския си двубой. С 12 победи и 9 загуби добруджанци са седми, а Пирин заема четвърта позиция с 13 успеха и 8 поражения. Последният кръг ще оформи и четвъртфиналните двойки, като интригата е за подреждането от четвърта до седма позиция.

Снимка Александър Стоянов, ИА "Център Спорт"