ЧЕРНО МОРЕ ПРЕПЪНА ДОБРУДЖА 07 ВЪВ ВАРНА

Волейбол

Добруджа 07 (Добрич) направи грешна стъпка в Суперлигата. Гостите от Добрич загубиха с 1:3 (25:22, 19:25, 12:25, 22:25) от Черно море в мач от 8-ми кръг на волейболното първенство.

Още преди началото на срещата стана ясно, че Добруджа остава без диагонала Велизар Чернокожев, който замина на проби в Турция. Двата отбора започнаха оспорвано срещата, но гостите от Добрич успяха да се измъкнат в първата част и поведоха в резултата. След това варненци се добраха до лесно изравняване в геймовете, а до края на мача не срещнаха никакви трудности, за да се поздравят с победа. Преди изиграването на останалите мачове от кръга, Черно море заема пета позиция с актив от 4 победи, 4 загуби и 12 точки, а Добруджа 07 е на седмо място в таблицата също с 4 победи, 4 загуби и 11 точки. В следващия кръг на 24 ноември Черно море приема Левски във Варна, а ден по-късно Добруджа 07 е домакин на Хебър (Пазарджик).