ДОБРУДЖА 07 ВЗЕ ТОЧКА, НО ЗАГУБИ ОТ ЛИДЕРА С ДРАМАТИЧЕН ТАЙБРЕК

Волейбол

Мъжкият волейболен тим на Добруджа 07, воден от Петър Пенев, загуби от лидера Монтана с 2-3 гейма (25-23, 21-25, 22-25, 25-22, 10-15) в среща от шестия къг на Суперлигата.

С успеха си гостите продължават да не познават вкуса на загубата, а домакините записаха първо поражение в зала "Добротица" през есента. Мачът бе изключително равностоен и оспорван. Добричлии започнаха по шампионски като взеха първата част. Последваха силни минути на лидера, който обърна мача в своя полза. Четвъртата част започна безапелационно за добруджанци, които изпратиха срещата да се реши с тайбрек. Финалната част бе спечелена с 15-10 от тима на Монтана, който записа шеста поредна победа в първенството. С 3 победи и 3 загуби добричлии са шести в таблицата. В следващия седми кръг те гостуват на Тетевен волей на 11 ноември. Снимка Александър Стоянов, ЦентърСпорт

Блондинка отива в туристическа агенция и иска билет до Париж.
- А с коя компания искате да летите? Днес имаме 13 компании за Париж.