Информационна агенция "Център Спорт"  [email protected], +359 886 01 53 91

ДОБРУДЖА С УБЕДИТЕЛНА ПОБЕДА В ПЪРВИЯ СИ МАЧ ЗА СЕЗОНА

Добруджа започна новия сезон в Североизточната трета лига  с победа срещу Локомотив (Русе). Мачът завърши с резултат 4:1 в полза на "жълто-зелените". Резултатът в 23-ата минута откри Кристиян Пешков с удар с глава след центриране.

10 минути по-късно Ахмед Адемов покачи на 2:0. В 39-ата минута резултата стана класически, след като Велимир Попчев прати топката с глава в мрежата на бившия вратар на Добруджа  Радосвет Хрисотв. За 4:0 отбеляза Лионел Матодос в 45-ата минута. Домакините решиха изхода на мача още през първото полувреме. Почетното попадение за гостите падна в 58-ата минута.

Мачът на стадион "Дружба" в Добрич започна с едноминутно мълчание в памет на Иван Хайдарлиев. Бившият футболист на Добруджа и Славия си отиде от тази свят преди седмица.

Фотогалерия от срещата може да разгледате във фейсбук страницата на Centersport.org - ТУК