СТЕФАНОВ И НАНЕВ СПЕЧЕЛИХА ФИНАЛНАТА СЕСИЯ НА "КОНГРЕС АЛБЕНА"

Завърши тридневната надпревара в двойковия турнир "Конгрес Албена" на 35-я Международен бридж фестивал "Албена 2017", съобщава организаторът Стефан Георгиев.

Топ двойката от националния отбор на България Юлиян Стефанов и Иван Нанев доказа своята класа спечелвайки убедително финалната сесия, а с това и първото място в генералното класиране. Втори останаха белгийският майстор Оливер Неве и румънският му партньор Мариус Морару, трети са отново румънски звезди - Марина Стегарою и Кристиян Фулга. На четвърто място е добричкия състезател Йордан Щерев с партньора си Живко Великов от Варна.
Първи във финал "В" са Миролюб Марков и Цоло Цолов/София/, а първи във финал "С" - Дан Морару и Шандор Балинт /Румъния/.
Днес и утре от 14 ч. са двете сесии на открития отборен турнир за купа "Парадайс Блу", а внеделя от 10 ч. са финалите.
Целият турнир ще бъде излъчван директно в световният интернет бридж сайт "ВВО" /Bridge Base Online/

Блондинка отива в туристическа агенция и иска билет до Париж.
- А с коя компания искате да летите? Днес имаме 13 компании за Париж.