БОРЦИТЕ НА ДОБРУДЖАНСКИ ЮНАК СПЕЧЕЛИХА ДВА СРЕБЪРНИ И ЕДИН БРОНЗОВ МЕДАЛ

Борба

До две сребърни отличия и бронзов медал достигнаха състезателите на Добруджански юнак на държавния лично-отборен шампионат по борба свободен стил при кадетите /16-17 год./ в Горна Оряховица.

Илия Иванов и Йовчо Георгиев достигнаха до финалните схватки съответно в категории до 54 кг и +100 кг, но отстъпиха в сблъсъка за златните отличия. Виктор Стоянов се окичи с бронз в кат. до 46 кг. Добричкият клуб се представи със седем борци. В отборното подреждане Добруджански юнак зае престижната четвърта позиция, на 2 точки от Черноморец Бс. Шампиони станаха състезателите на Димитровград, следвани от АСК Сливен. В Сливен предстои ДЛОШ при мъжете.

Блондинка отива в туристическа агенция и иска билет до Париж.
- А с коя компания искате да летите? Днес имаме 13 компании за Париж.