7 ЗЛАТНИ МЕДАЛА ЗА БОРЦИТЕ НА ДОБРУДЖАНСКИ ЮНАК

Борба

Седем златни медала спечелиха състезателите на клуб „Добруджански юнак“ на проведения международен турнир по борба за Купата на Добрич, съобщи радио Добруджа.

При децата в кат. до 59 кг. Кристиян Димитров стана шампион, като получи и Купата за най-резултатен състезател. При момчета, до 47 кг. златен медал спечели Боян Димитров, а до 59 кг. първенец стана Александър Димитров, който получи и приза за най-техничен борец. При кадетите (до 17 години), четирима състезатели на добричкия клуб станаха шампиони – Панайот Димитров (до 50 кг.), Илия Иванов (до 54 кг.), Ердинай Ердуван (до 58кг.) и Стелиян Христакиев (до 85 кг.). При кадетите Купата за най-техничен състезател бе присъдена на Илия Иванов.