ДОБРУДЖА ВЗЕ ВАЖНА ПОБЕДА СЛЕД 2:1 НАД ЛИТЕКС

Отборът на Добруджа победи Литекс II с 2:1, като домакин в мач от 16-ия кръг на „Б“ футболна група. Кристиян Димитров откри резултата за „жълто-зелените“ в 3-ата минута след отлично изпълнена дузпа. В 75-ата минута  Валери Христов от гостите изравни резултата 1:1.

Две минути по-късно бе отсъдена още една дузпа в полза на добруджанци. Капитанът на Добруджа отново се зае с изпълнението на 11-метровия удар и оформи крайното 2:1. След успеха добричлии събраха актив от 13 точки и заемат 15 място, само на 4 точки от спасителната зона. В следващия последен кръг за полусезона, Добруджа гостува на Нефтохимик в Бургас.