ЧЕРНОМОРЕЦ (БАЛЧИК) ЗАПАЗИ ЛИДЕРСКОТО МЯСТО С ПЪЛЕН АКТИВ ТОЧКИ

Четвърта поред победа в тазгодишното първенството на Североизточната "В" група записаха футболистите на Черноморец. Тимът от Балчик надделя с 2-0 при гостуването си на Интер (Плачидол) в Добрич.

Възпитаниците на Георги Иванов доминираха в мача, като стигнаха до трите точки с попадения на Ивайло Лазаров (19 мин. от дузпа) и Васил Тачев (80 мин.). Домакините завършиха срещата с човек по-малко заради получен картон на Танер Надир. Във временното класиране Черноморец е начело с пълен актив от точки. В следващия кръг балчиклии посрещат Септември (Тервел). Интер гостува на Ботев в Нови Пазар. В отминалия четвърти кръг Септември завърши 2-2 у дома с Две могили, а Каликра победи с 3-1 пред своя публика Кубрат.