ДОБРУДЖА СИ ТРЪГНА С ТОЧКА ОТ ЛОВЕЧ

Отборите на Литекс 2 и Добруджа не се победиха в мач от първия кръг на "Б" група, който се игра на стадиона в Ловеч.

В средата на първата част Костадин Ничев откри за гостите. В 49-та минута Чавдар Ивайлов изпълни отлично фаул под гредата, но Илиев майсторски изби.В 55-та минута Петров навърза двама в центъра и подаде към Руменов, чийто удар бе с мъка спасен от стража на гостите. При последвалия корнер Минчев бе повален в наказателното поле и реферът Апостолов отсъди дузпа. Вратарят Илиев първоначално спаси шута на Руменов, но при добавката халфът не сбърка и изравни.
Това е единственото равенство в осемте мача от първия кръг на Б група и така двата отбора делят 8-9 място във временното класиране. Футбол24