ЧЕРНОМОРЕЦ (БАЛЧИК) ЗАГУБИ С 1:0 ОТ НЕСЕБЪР

В контролна среща, играна в Обзор, отборът на Черноморец (Балчик) загуби от ОФК Несебър с 1:0. Двата тима изиграха интересен двубой, като действията на терена бяха по-динамични през първото полувреме. Диян Молдованов засече топката с глава след хубаво центриране в 20-ата минута и откри резултата.

През второто полувреме двамата треньори извършиха редица смени, които повлияха на темпото на игра. В крайна сметка ново попадение не бе отбелязано и срещата приключи с успех за “делфините” 1:0. След двубоя от лагера на ОФК Несебър споделиха, че титулярният състав на отбора се избистря и задачата пред селекцията на Николай Русев Джангъра е да бъде обигран настоящият състав. Преди този мач тимът на Черноморец (Балчик), който се стяга за първенството в Североизточната “В” футболна група, изигра три контроли с отбори от професионалните групи. Момчетата на Георги Иванов-Геша направиха равен с Добруджа в Добрич, загубиха от Черно море във Варна и завъртяха равенство 1:1 с втородивизионния Нефтохимик (Бургас) в Обзор. В състава на Белия град играят няколко бивши състезатели на Добруджа централният защитник Явор Кoлев, който е капитан на тима, атакуващият халф Ивайло Лазаров, централният нападател Васил Тачев  и полуза- щитникът Валентин Веселинов.