ДОБРУДЖА ПОБЕДИ ЛОКО (МЕЗДРА) С 3-1

Добруджа победи с 3-1 Локомотив (Мездра) в контролен мач, който се игра на терена с изкуствена тревна настилка до зала „Добротица” в Добрич.

Домакините откриха резултата още в 6-ата минута, когато Атанас Илиев стреля с глава, вратаря изби, но голмайсторът на „жълто-зелените” бе точен при добавката. Отново той покачи в 54 минута, а 7 мин. по-късно Валентин Веселинов отбеляза дебютния си гол за новия си отбор зa 3-0. В последната минута Георги Василев намали след пряк свободен удар. В спаринга заради контузии не взеха участие Кристиян Петков и Георги Пейчев. Очакваният дебют на холандеца Джовано Годекен не се осъществи, тъй като се е прибрал в родината си и няма да играе за Добруджа. От тима е освободен Мустафа Мустафа. В събота е следващата проверка на добруджанци срещу Черно море във Варна. Досега добричлии имат две победи, равенство и загуба в зимните контроли.

– Ало! Обаждаме се от зоопарка. Тъща ви падна при крокодилите. – Чии са крокодилите? – Наши са. – Вие си ги спасявайте тогава!