ДОБРУДЖА ЗАГУБИ С 2-1 ПРИ ГОСТУВАНЕТО СИ НА БАНСКО

Футболистите на Добруджа загубиха с 2-1 при гостуването си на Банско в среща от 14-я кръг на "Б" група.

След първото полувреме възпитаниците на Светослав Тодоров водеха с 1-0 с попадение на младежкия национал Красимир Станоев в 30-ата минута. След подновяването на играта Калоян Стоянов изравни в 65 мин., а Мартин Станкев донесе трите точки за домакините в 71 мин. На два пъти удари на Йордан Лечов и Калоян Стоянов нацелиха гредите на добруджанци.  Във временното класиране добричлии са седми с 6 победи, 2 равенства и 6 загуби и актив от 20 точки. Начело с 34 точки е Монтана.

- От десет години играя футбол и едва вчера разбрах, че нямам талант за този спорт! - казва един футболист на свой близък приятел.