ДОБРУДЖА ЗАГУБИ В БУРГАС

Отборът на Черноморец се наложи над Добруджа с резултат 2:1 в мач от 12-ия кръг на родната "Б" група.

Домакините напълно заслужиха победата, като освен двете попадения удариха и три пъти гредата. В 22-та минута Атанас Илиев стреля от около 20 метра, но ударът му бе избит от вратаря на домакините Николов. Десет минути по-късно отново Илиев имаше възможност да открие. Останал сам на точката на дузпата, нападателят стреля над вратата. В 38-та минута се откри нова възможност за Черноморец, но Радомиров отново бе безгрешен.
Деян Христов в 49-ата минута откри резултата за Черноморец, а в 71-ата отново Христов покачи на 2:0. В заключителните секунди на двубоя Иван Цачев върна едно попадение, след пас на Ивайло Димитров, като веднага след гола реферът свири край на мача. football24.bg