ДОБРУДЖА ГУБИ У ДОМА СЛЕД ГОЛОВА ДРАМА

Добруджа загуби с 3-4 у дома от Локомотив (Горна Оряховица) в среща от деветия кръг на футболната «Б» група при мъжете.
В траурния за България ден срещата започна с минута мълчание в памет на жертвите от взрива в Горни Лом. Гостите се отдръпнаха на полувремето с два гола аванс, отбелязани от Янаки Смирнов в 33 мин. и Йордан Апостолов в 43 мин след изстрел от над 25 метра. След почивката Красимир Станоев намали в 56 мин след изпълнение на фаул. В последните 13 мин. публиката на стадиона видя още 4 гола. Иван Цачев изравни в 77 мин., в 6 мин. по-късно Илия Карапетров отново изведе гостите напред. В добавеното време Емил Колев направи резултата 3-3, но в седмата минута на продължението голмайсторът на Локомотив и първенството Янаки Смирнов отбеляза гол и донесе трите точки за своя тим. Снимка Александър СТОЯНОВ

Още снимки от мача можете да разгледата във фейсбук профила на Център спорт - ТУК