ДОБРУДЖА ПАДНА ОТ ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ

Футболистите на Добруджа отстъпиха с 0:3 на Локомотив (Пд) в първия ¼ финален двубой между двата отбора. Пред близо 4000 зрители на стадион „Дружба“ единствения представител на Б група – Добруджа загуби от петия в „А“ група.

Двубоят започна равностойно, като в първите минути играта бе концентрирана предимно в  центъра на игрището. Резултата откри Здравко Лазаров в 31-ата минута, след като открадна грешно изнесена топка на Александър Конов. Четири минути по-късно „жълто-зелените“ имаха възможност да изравнят резултата след изпълнение на ъглов удар, но Александър Тунчев изби топката пред гол линията. В 51-ата минута Н'Диае удвои преднината на „смърфовете“.  Влезлият, като резерва в 56-ата минута Иван Цачев  нанесе два опасни удара към вратата на гостите, но стражът Йордан Господинов не допусна топката да влезе във вратата му. Четвърт час преди последния съдийски сигнал Крис Гади оформи крайното 3:0. Реваншът между двата отбора ще се изиграе другия четвъртък от 16:00 часа в Пловдив и ще бъде излъчен на живо по Нюз 7.

ДОБРУДЖА: Конов, Д. Димитров (56-Цачев), Иванов, Ив. Димитров (59-Василев), Андонов, Георгиев, Симеонов (74-Кр.Димитров), Малинов, Колев, Станоев, Гаджалов

ЛОКО (ПД): Господинов, Тодоров (64-Марков), Ас. Георгиев, Тунчев (79-Грънчов), Фераресо, Н'Дайе, Намуши (69-Илиадис), Гади, Якимов, Белаид, Лазаров

ФОТОГАЛЕРИЯ ОТ ДВУБОЯ - ТУК

Решили да направят статистика на доходите на три професии - полицай, лекар и митничар. Попитали полицая: - За колко време ще си купите "Форд"? - За 7-8 месеца. Попитали лекаря: - За колко време ще си купите "Форд"? - За 3-4 месеца. Попитали митничаря: - За колко време ще си купите "Форд"? Митничарят помислил, помислил и казал: за 18 месеца. - Как за толкова много време? - Ами "Форд" да не е малка компания?