"ОРЛОВЕЦ-2008" ПРОДЪЛЖАВА ЗА КУПАТА НА АМАТЬОРСКАТА ЛИГА

Отборът на "Орловец-2008" от село Победа ще представя Добричка област в зоналния етап от турнира за Купата на Аматьорската футболна лига.

Във финалния двубой от надпреварата в региона той победи състава на третодивизионния "Черноморец" (Балчик) след изпълнение на дузпи. Играчите на "Орловец-2008", които бяха домакини в срещата, поведоха в резултата в 30-ата минута с попадение на Димитър Недялков и  първото полувреме завърши при 1:0. Тимът от Белия град изравни чрез Жоро Зотов в 62-ата минута - 1:1. Този резултат се запази до края на редовното време и според регламента крайният победител трябваше да се излъчи след изпълнение на дузпи. При ударите от бялата точка домакините имаха повече шанс и с общ резултат 6:5 спечелиха финала. В следващия етап те ще мерят сили с представителите на Варненска и на Шуменска област.
Тимът от село Победа стигна до срещата за първото място, след като на полуфинала се наложи над "Заря-2006" (Крушари) с 4:2. Другият полуфинален двубой не се игра, тъй като "Септември" (Тервел) се отказа от участие в турнира.
Миналата година съставът на "Орловец-2008" се представи много силно в турнира за Купата на Аматьорската лига. Момчетата на Петър Петров първо спечелиха областния етап от надпреварата, а след това стигнаха и до последния мач за трофея, в който загубиха драматично от "Локомотив" (Мездра). Преди това, на полуфинала, представителят на Добричка област елиминира третодивизионния "Верея" (Стара Загора) след изпълнение на дузпи.

Блондинка отива в туристическа агенция и иска билет до Париж.
- А с коя компания искате да летите? Днес имаме 13 компании за Париж.