МАНОЛОВ БЕЛЕЖИ ЗА ОТБОРА НА "ЖЪЛТО-ЗЕЛЕНА" ЛЕГЕНДА

Първи официален успех под ръководството на легендарния вратар на Добруджа Иван Атанасов  постигна отборът на Оборище. Панагюрци се качиха на шестото място в Югозападната трета дивизия след победа с 1-2 срещу домакините от „Перун” (Кресна).

Домакините от Перун поведоха първи в резултата в 11-ата минута. Бившият футболист на Добруджа Алек Манолов изравни , след като вкара фамозен гол от пряк свободен удар от близо 30 метра. Победното попадение за "войводите" отбеляза Стефан Чилингиров минути преди последния съдийски сигнал. Сред избраниците на  Иван Атанасов бе и още един бивш футболист на Добруджа - Михаил Петров. Манолов и Петров бяха част от добричкия тим през есенния полусезон на СИ "В" група. Припомняме Ви, че под ръководството на Атанасов Добруджа стартира със серията от победи в тазгодишния шампионат на третия ешелон.