КАЛИАКРА И ДУНАВ ЗАВЪРШИХА 2:2

Втородивизионният Калиакра (Каварна) и аматьорският тим на Дунав (Русе) завършиха 2:2 в контролна среща, която се игра във Варна.

За каварненци на два пъти се разписа Владислав Узунов, съобщи Sportal.bg. Мачът по програма трябваше да се състои в Каварна, но в последния момент спортно-техническият щаб на русенци настоя двубоят да бъде преместен в морската столица. Срещата премина при поделено надмощие. През първата част по-активни бяха играчите на Дунав, които успяха чрез Ники Илиев да поведат в 35-ата минута. След почивката Калиакра взе инициативата и с гол на Владислав Узунов в 53-ата минута изравни - 1:1. В 66-ата минута отборът от Русе отново поведе с попадение на Стоян Георгиев. В заключителния четвърт час от играта Калиакра отново наложи превес и Узунов възстанови равенството за втори път.

В същото време Септември (Тервел) завърши 1-1 като гост в контрола с Кубрат. Резултата бе открит от Стефан Стефанов, който даде аванс за тервелчани още във втората минута на срещата, а в 10 мин. Зоран Цветковски възстанови равенството.

Решили да направят статистика на доходите на три професии - полицай, лекар и митничар. Попитали полицая: - За колко време ще си купите "Форд"? - За 7-8 месеца. Попитали лекаря: - За колко време ще си купите "Форд"? - За 3-4 месеца. Попитали митничаря: - За колко време ще си купите "Форд"? Митничарят помислил, помислил и казал: за 18 месеца. - Как за толкова много време? - Ами "Форд" да не е малка компания?