ДОБРУДЖА БИЕ НЕСЕБЪР С 2-1

Лидерът в Североизточната "В" футболна група при мъжете Добруджа победи с 2-1 у дома Несебър, който се намира на 11 място в Югоизточната "В" група. На почивката избраниците на Ради Вардаров се прибраха с гол преднина, реализиран от Младен Стоев - Маджо в 24 мин.

Вратата на добруджанци остана суха благодарение на отличните изяви на стража Николай Радомиров. Резултата бе изравнен след автогол на Явор Колев 63 мин., а минута преди последния съдийски сигнал Севдалин Стайков донесе победата за Добруджа. Гостите оспорваха, че са изчистили коженото кълбо преди да е преминало голлинията, но реферите отчетоха, че попадението е редовно. Мачът се игра на стадиона с изкуствена тревна настилка до зала "Добротица" и бе наблюдаван от близо 200 зрители.