VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ В ЧЕТВЪРТА ДИВИЗИЯ В ДОБРИЧКА ОБЛАСТ

Футбол

Орловец-2008 и Албена-97 са водачи в Западната и Източната група в областното първенство по футбол след срещите от осмия кръг.


ЗАПАДНА ГРУПА - ОСМИ КРЪГ

"Спортист" (Стефаново) - "Заря-2006" (Крушари)    0:5
"Орловец-2008" (Победа) - "Стрела-2004" (Орляк)    9:1
"Искра 41" (Бенковски) - "Добр. спортист" (Ст. Караджа)    3:1
"Вихър" (Жегларци) - "Хр. Ботев" (Стожер)    1:4
"Устрем-Д" (Дончево) - "Рилци" (Добрич)    4:0
"Сокол-2008" (Зърнево) - "Добруджанец" (Овчарово)    1:7

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. "Орловец-2008"    8    8    0    0    52-7    24
2. "Христо Ботев"    8    7    0    1    33-10    21
3. "Устрем-Д"    8    6    0    2    21-10    18
4. "Добр. спортист"    8    5    1    2    24-10    16
5. "Заря-2006"    8    5    0    3    19-10    15
6. "Рилци"    8    4    1    3    10-11    13
7. "Спортист"    8    3    0    5    15-25    9
8. "Искра 41"    8    3    0    5    12-35    9
9. "Добруджанец"    8    2    1    5    15-18    7
10. "Вихър"    8    1    1    6    9-21    4
11. "Стрела-2004"    8    1    1    6    9-36    4
12. "Сокол-2008"    8    0    1    7    8-34    1

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ

03.11.2012 г., събота - 14:30     
"Добр. спортист" (Ст. Караджа) - "Вихър" (Жегларци)
"Стрела-2004" (Орляк) - "Искра 41" (Бенковски)
"Заря-2006" (Крушари) - "Сокол-2008" (Зърнево)
04.11.2012 г., неделя - 14:30 
"Хр. Ботев" (Стожер) - "Устрем-Д" (Дончево)
"Рилци" (Добрич) - "Спортист" (Стефаново)
"Добруджанец" (Овчарово) - "Орловец-2008" (Победа)

ИЗТОЧНА ГРУПА - ОСМИ КРЪГ

"Обединение" (Василево) - "Чиракман" (Селце)    5:0
"Спортист-2011" (Генерал Тошево) - "Дружба" (Люляково)    4:0
"Нефтяник-2010" (Шабла) - "Стражица-2012" (Стражица)    3:1
"Албена-97" (Оброчище) - "Устрем" (Дропла)    6:0
"Сокол-2012" (Соколово) - "Олд хаус" (Каварна)    1:0

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. "Албена-97"    8    5    2    1    27-7    17
2. "Спортист-2011"    7    5    1    1    20-5    16
3. "Нефтяник-2010"    7    4    1    2    18-10    13
4. "Олд хаус"    8    4    0    4    22-15    12
5. "Стражица-2012"    8    4    0    4    23-16    12
6. "Дружба"    8    3    1    4    12-20    10
7. "Чиракман"    7    3    0    4    9-20    9
8. "Сокол-2012"    8    2    2    4    14-18    8
9. "Устрем"    7    2    1    4    10-21    7
10. "Обединение"    8    2    0    6    7-30    6

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
03.11.2012 г., събота - 14:30 
"Устрем" (Дропла) - "Обединение" (Василево)
"Стражица-2012" (Стражица) - "Албена-97" (Оброчище)
"Олд хаус" (Каварна) - "Спортист-2011" (Г. Тошево)
"Чиракман" (Селце) - "Сокол-2012" (Соколово)
04.11.2012 г., неделя - 14:30 
"Дружба" (Люляково) - "Нефтяник-2010" (Шабла)

Сходни връзки

Mun-Dobrich-reklama


 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter