VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ОРЛОВЕЦ-2008 ПРОДЪЛЖАВА БЕЗ ГРЕШКА

Футбол

Шеста поредна победа в областното първенство по футбол записа отборът на "Орловец-2008“ (Победа). В среща от поредния кръг той победи с 3:0 състава на “Христо Ботев” (Стожер) и оглавява класирането без загубена точка от началото на сезона.


Продължава отличното представяне в Западната група и на футболистите на “Добруджански спортист” (Стефан Караджа), които се наложиха като гости с 2:1 над “Сокол-2008” (Зърнево).
Домакините откриха резултата в 20-ата минута и на полувремето водеха с 1:0. След почивката гостите бяха пълни господари на терена и набързо вкараха два гола. В 53-ата минута със силен удар от 25 метра се разписа Юлиян Ангелов-Марадоната, а пет минути по-късно бившият играч на Добруджа Стефан Коев вкара втори гол за “Добруджански спортист”, който се оказа и последен в двубоя. С тази победа отборът на Стефан Караджа излезе на второ място в класирането с актив от 16 точки.
Лидер с две точки повече е “Орловец-2008”. В събота двата тима ще се изправят един срещу друг в дербито на седмия кръг. Мачът е от 16.00 часа на новото игрище с изкуствена тревна настилка в Добрич.

ЗАПАДНА ГРУПА - ШЕСТИ КРЪГ
“Устрем-Д” (Дончево) - “Заря-2006” (Крушари) 0:2
“Орловец-2008” (Победа) - “Хр. Ботев” (Стожер) 3:0
“Искра 41” (Бенковски) - “Вихър” (Жегларци) 2:1
“Рилци” (Добрич) - “Добруджанец” (Овчарово) 3:1
“Спортист” (Стефаново) - “Стрела-2004” (Орляк) 6:0
“Сокол-2008” (Зърнево) - “Добр. спортист” (Ст. Караджа) 1:2
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. “Орловец-2008” 6 6 0 0 40-5 18
2. “Добр. спортист” 6 5 1 0 22-4 16
3. Христо Ботев” 6 5 0 1 23-7 15
4. “Рилци” 6 4 1 1 10-4 13
5. “Устрем-Д” 6 4 0 2 15-10 12
6. “Заря-2006” 6 3 0 3 11-10 9
7. “Спортист” 6 3 0 3 14-17 9
8. “Искра 41” 6 2 0 4 7-28 6
9. “Вихър” 6 1 1 4 8-15 4
10. “Добруджанец” 6 0 1 5 5-16 1
11. “Сокол-2008” 6 0 1 5 7-22 1
12. “Стрела-2004” 6 0 1 5 3-27 1
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
20.10.2012 г., събота - 16.00 часа
"Вихър“ (Жегларци) - “Устрем-Д” (Дончево)
“Хр. Ботев” (Стожер) - “Искра 41” (Бенковски)
“Заря-2006” (Крушари) - “Рилци” (Добрич)
“Добр. спортист” (Ст. Караджа) - “Орловец-2008” (Победа)
21.10.2012 г., неделя - 16.00 часа
“Стрела-2004” (Орляк) - “Сокол-2008” (Зърнево)
“Добруджанец” (Овчарово) - “Спортист” (Стефаново)
ИЗТОЧНА ГРУПА - ШЕСТИ КРЪГ
“Чиракман” (Селце) - “Дружба” (Люляково) 5:4
“Сокол-2012” (Соколово) - “Стражица-2012” (Стражица) 0:3
“Спортист-2011” (Г. Тошево) - “Устрем” (Дропла) отложен
“Обединение” (Василево) - “Олд хаус” (Каварна) 0:6
“Нефтяник-2010” (Шабла) - “Албена-97” (Оброчище) 2:2
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. "Спортист-2011“ 5 4 1 0 15-3 13
2. "Олд хаус“ 6 4 0 2 22-12 12
3. "Албена-97“ 6 3 2 1 13-7 11
4. "Стражица-2012“ 6 3 0 3 20-12 9
5. "Устрем“ 5 2 1 2 10-11 7
6. "Дружба“ 6 2 1 3 10-16 7
7. "Нефтяник-2010“ 5 2 1 2 11-9 7
8. "Чиракман“ 5 2 0 3 7-15 6
9. "Сокол-2012“ 6 1 2 3 13-16 5
10. "Обединение“ 6 1 0 5 2-22 3
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
20.10.2012 г., събота - 16.00 часа
"Устрем“ (Дропла) - “Нефтяник-2010” (Шабла)
“Стражица-2012” (Стражица) - “Спортист-2011” (Г. Тошево)
“Олд хаус” (Каварна) - “Чиракман” (Селце)
21.10.2012 г., неделя - 16.00 часа
“Албена-97” (Оброчище) - “Обединение” (Василево)
“Дружба” (Люляково) - “Сокол-2012” (Соколово)

Сходни връзки

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter