VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ВИСОКА РЕЗУЛТАТНОСТ В ЗАПАДНАТА ОБЛАСТНА ГРУПА

Футбол

Резултати и временно класиране в Западната и Източната областна група по футбол.


ЗАПАДНА ГРУПА - ПЕТИ КРЪГ
“Искра 41” (Бенковски) - “Устрем-Д” (Дончево) 0:4
“Вихър” (Жегларци) - “Орловец-2008” (Победа) 1:6
“Добруджанец” (Овчарово) - “Заря-2006” (Крушари) 0:1
“Христо Ботев” (Стожер) - “Сокол-2008” (Зърнево) 9:0
“Добр. спортист” (Ст. Караджа) - “Спортист” (Стефаново) 4:0
“Стрела-2004” (Орляк) - “Рилци” (Добрич) 1:2
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. “Орловец-2008” 5 5 0 0 37-5 15
2. “Хр. Ботев” 5 5 0 0 23-4 15
3. “Добр. спортист” 5 4 1 0 20-3 13
4. “Устрем-Д” 5 4 0 1 15-8 12
5. “Рилци” 5 3 1 1 7-3 10
6. “Заря-2006” 5 2 0 3 9-10 6
7. “Спортист” 5 2 0 3 8-17 6
8. “Вихър” 5 1 1 3 7-13 4
9. “Искра 41” 5 1 0 4 5-27 3
10. “Добруджанец” 5 0 1 4 4-13 1
11. “Сокол-2008” 5 0 1 4 6-20 1
12. “Стрела-2004” 5 0 1 4 3-21 1
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
13.10.2012 г., събота - 16:00 часа
"Устрем-Д“ (Дончево) - “Заря-2006” (Крушари)
“Орловец-2008” (Победа) - “Хр. Ботев” (Стожер)
“Искра 41” (Бенковски) - “Вихър” (Жегларци)
14.10.2012 г., неделя - 16:00 часа
"Рилци“ (Добрич) - “Добруджанец” (Овчарово)
“Спортист” (Стефаново) - “Стрела-2004” (Орляк)
“Сокол-2008” (Зърнево) - “Добр. спортист” (Ст. Караджа)
ИЗТОЧНА ГРУПА - ПЕТИ КРЪГ
“Албена-97” (Оброчище) - “Спортист-2011” (Г. Тошево) 1:2
“Устрем” (Дропла) - “Сокол-2012” (Соколово) 3:0
“Стражица-2012” (Стражица) - “Чиракман” (Селце) 0:2
“Нефтяник-2010” (Шабла) - “Обединение” (Василево) 3:0
“Дружба” (Люляково) - “Олд хаус” (Каварна) 3:2
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. “Спортист-2011” 5 4 1 0 15-3 13
2. “Албена-97” 5 3 1 1 11-5 10
3. “Олд хаус” 5 3 0 2 16-12 9
4. “Устрем” 5 2 1 2 10-11 7
5. “Дружба” 5 2 1 2 6-11 7
6. Стражица-2012” 5 2 0 3 17-12 6
7. “Нефтяник-2010” 4 2 0 2 9-7 6
8. “Сокол-2012” 5 1 2 2 13-13 5
9. “Чиракман” 4 1 0 3 2-11 3
10. “Обединение” 5 1 0 4 2-16 3
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
13.10.2012 г., събота - 16:00 часа
"Чиракман“ (Селце) - “Дружба” (Люляково)
“Сокол-2012” (Соколово) - “Стражица-2012” (Стражица)
“Спортист-2011” (Г. Тошево) - “Устрем” (Дропла)
14.10.2012 г., неделя - 16:00 часа
"Обединение“ (Василево) - “Олд хаус” (Каварна)
“Нефтяник-2010” (Шабла) - “Албена-97” (Оброчище)

Сходни връзки

Mun-Dobrich-reklama


 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter