ВИКТОРИЯ - ПИРИН И ЦСКА - ДОБРУДЖА СА ПОЛУФИНАЛИТЕ В ДОБРИЧ

Волейбол

Виктория Волей (Пловдив) - Пирин (Разлог) и ЦСКА (София) - Добруджа 07 (Добрич) са полуфиналите в Държавното първенство за момчета до 15 години.  Всъщност четиримата полуфиналисти в Добрич станаха ясни още вчера, но днес те трябваше да определят както точно да бъдат разпределени първите и вторите места в двете предварителни групи.

В крайно драматичен и интересен двубой Оранжевосините от Града под тепетата успяха да изковат пълен обрат от 0:2 за домакините от Добруджа до крайното 3:2 (22:25, 21:25, 25:15, 26:24, 15:10) и да ликуват като победители в Група А с пет победи от пет мача и само тези два загубени гейма.  ЦСКА пък стана безупречен първенец в Група Б с 15 точки и геймов актив от 15:0, след като днес Червените победиха чисто и Пирин с 3:0 (25:22, 25:21, 25:11).
Така бяха оформени двете полуфинални двойки ”на кръст”, които утре в зала Добротица ще определят финалистите.  Виктория и Пирин ще се срещнат от 15:00 б.в., а ЦСКА и Добруджа - от 17:00 б.в.