ДОБРУДЖА ЗАВЪРШИ 1-1 С ЛИДЕРА В ГРУПАТА

Футболистите на Добруджа завършиха 1-1 с лидера в Източната Б група Етър. В ложата на стадиона бяха бившият треньор на Левски Николай Костов и посланика на Израел. В 19 минута на срещата играта бе спряна, а футболистите на двата отбора и публиката по трибуните с ръкопляскане изказаха своята подкрепа към капитана на националния отбор Стилиян Петров, който е болен от левкемия. Агитките на отборите заедно скандираха името на сърцатия футболист.

Двете попадения паднаха в началото на мача. Гостите откриха в 3 минута с гол на Джихат Кямил, а 10 минути по-късно Ивайло Лазаров изравни. След тази среща "болярите" останаха начело след изненадващата загуба на Любимец от аутсайдера Спартак (Варна) с 1-2. Добруджа е на седма позиция. Снимки Александър Стоянов