КАЛИАКРА СЕ ДОКОПА ДО ТОЧКА В ПЕРНИК

Миньор (Перник) изненадващо не успя да победи Калиакра на Стадиона на мира. Двата отбора изиграха скучен двубой и си разделиха по точка, завършвайки наравно 1:1.

Първите минути изобщо не приличаха на футболен мач, като и двата отбора показаха много брак в играта си. Постепенно "чуковете" се настаниха в половината на Калиакра, но трудно създаваха голови положения. С течение на времето натискът пред вратата на каварненци се засили, за да се стигне до края на първата част, когато гостите изнесоха отново играта до центъра.

След почивката двата отбора показаха малко повече желание за игра. Така се стига до 61-ата минута, когато Фарес Брахими навлезе в наказателното поле и бе фаулиран, а главният съдия Вълков посочи бялата точка. Дузпата бе превърната в гол от Крум Бибишков - 1:0 за Миньор. В 79-ата минута Четин Садула от състава на гостите се отскубна от отбраната на Миньор и с хладнокръвен удар вкара изравнителен гол, който се оказа и последен в мача. Текст и снимка football24.bg