VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

9 ГОЛА НА МАЧА В ЗЪРНЕВО

Футбол

Отборите на Орловец 2008 и Чиракман запазиха лидерските си позиции след поредните мачове в областното първенство по футбол. Ето всички резултати и класирането в двете групи:


ЗАПАДНА ГРУПА – 18 КРЪГ
"Устрем" (Дончево) - "Рилци" (Добрич)    0:0
"Вихър" (Жегларци) - "Добруджанец" (Овчарово)    3:1
"Орловец-2008" (Победа) - "Заря-2006" (Крушари)    3:0
"Хр. Ботев" (Стожер) - "Добр. спортист" (Ст. Караджа)    4:1
"Сокол-2008" (Зърнево) - "Искра 41" (Бенковски)    6:3
"Стрела-2004" (Орляк) - почива
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. "Орловец-2008"    17    15    2    0    70-10    47
2. "Христо Ботев"    16    11    2    3    50-26    35
3. "Заря-2006"    16    10    1    5    37-24    31
4. "Рилци"    17    8    3    6    38-23    27
5. "Сокол-2008"    16    8    1    7    38-38    25
6. "Вихър"    17    8    1    8    35-35    25
7. "Устрем"    16    6    4    6    25-28    22
8. "Стрела-2004"    16    3    4    9    18-51    13
9. "Добруджанец"    15    3    2    10    24-37    11
10. "Добр. спортист"    16    2    4    10    16-42    10
11. "Искра 41"    16    2    2    12    22-59    8
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
7.05.2011 г. – 18.00 ч.
"Искра 41" (Бенковски) - "Стрела-2004" (Орляк)
"Заря-2006" (Крушари) - "Вихър" (Жегларци)
"Добруджанец" (Овчарово) - "Рилци" (Добрич)
8.05.2011 г. – 18.00 ч.
"Сокол-2008" (Зърнево)  - „Устрем" (Дончево)
"Добр. спортист" (Ст. Караджа) - "Орловец-2008" ( Победа)
"Христо Ботев-1946" (Стожер) – почива

ИЗТОЧНА ГРУПА – 22 КРЪГ

"Балик" (Балчик) - "Нефтяник-2010" (Шабла)    0:1
"Чиракман" (Селце) - "Сокол-м" (Соколово)    6:0
"Устрем" (Дропла) - "Олд хаус" (Каварна)    4:1
"Черноморец 2" (Балчик) - "Вихър" (Сенокос)    3:0
"Албена-97" (Оброчище) - "Ст. Караджа" (Стражица)    3:0
"Черно море" (Топола) - "Обединение" (Василево)    4:1
"Калиакра 2" (Каварна) - "Дружба" (Люляково)    1:1
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. "Чиракман"    22    16    5    1    65-18    53
2. "Черноморец 2"    22    16    2    4    72-19    50
3. "Нефтяник-2010"    22    14    4    4    56-19    46
4. "Албена-97"    22    11    3    8    44-35    36
5. "Дружба"    22    11    2    9    54-44    35
6. "Олд хаус"    22    10    4    8    39-39    34
7. "Калиакра 2"    22    9    5    8    43-38    32
8. "Сокол-м"    22    9    4    9    51-61    31
9. "Устрем"    22    8    3    11    51-60    27
10. "Балик"    22    7    4    11    45-47    25
11. "Черно море"    22    7    4    11    41-52    25
12. "Ст. Караджа"    21    6    2    13    21-52    20
13. "Обединение"    22    5    3    14    43-82    18
14. "Вихър"    21    1    1    19    11-70    4
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
7.05.2011 г. – 18.00 ч.
"Калиакра 2" (Каварна) - "Балик" (Балчик)
"Дружба" (Люляково) - "Черно море" (Топола)
"Обединение" (Василево) - "Албена-97" (Оброчище)
8.05.2011 г. – 18.00 ч.
"Ст. Караджа" (Стражица) - "Черноморец 2" (Балчик)
"Вихър" (Сенокос) - "Устрем" (Дропла)
"Олд хаус" (Каварна) - "Чиракман" (Селце)
"Сокол-м" (Соколово) - "Нефтяник-2010" (Шабла) – 10.30 ч.

 

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter