ВАРНЕНСКИЯТ СПАРТАК БИ СЕПТЕМВРИ С ДУЗПА

Лидерът в Североизточната "В" група Спартак 1918 надделя над Спетември (Тервел) с 2:1 в контрола, играна във Варна. Тимът от добруджанското градче поведе в 6 мин. чрез Божанов. 20 минути по-късно Андреев изравни, а Симеон Ганчев донесе победата за домакините в 54 минута от дузпа.

Повече от стотина фенове на основания от тях и преустановил участие в Североизточната В група „Тополите” се появиха на стадион „Спартак” 15 минути преди началото на контролата, съобщи gong.bg.
Феновете разпънаха транспарант и явно демонстрираха пренебрежение към ръководството на Спартак 1918 и не спряха да викат „Един е Спартак”.
Интересен е фактът, че двама футболисти от настоящия отбор носеха екипа на техния тим през есента, а други като Генко Славов и Боян Илиев им бяха сред любимците години наред.
Феновете престояха до около 15-ата минута на контролата и си тръгнаха викайки „Къде са ви феновете?”, а и не пропуснаха да подхвърлят обидни реплики към малцината зрители, някои от които пенсионери. Снимка Гонг