СУПЕР МИРО ИЗСТРЕЛВА СФАКС КЪМ ПЛЕЙОФИТЕ В ТУНИС

Волейбол

Волейболният тим на Сфакс, в който играе Мирослав Градинаров, записа важна победа по пътя си към финалната четворка в първенството на Тунис. Отборът на добричлията победи с 3:0 гейма съгражданите си от УСТС и е само на 2 точки от четвъртата позиция, която дава виза за решителната фаза на шампионата.

Основен принос за успеха отново имаше българският състезател, който този път се отчете с 18 точки. Той игра цял мач, а с изявите си доказа, че се намира в страхотна спортна форма. Припомняме Ви, че предишната среща нашенецът реализира 23 точки.

"Подготвяме се на максимални обороти, тъй като нямаме право на грешки в предстоящите срещи. Тази събота  отново имаме домакински мач. Посрещаме волейболистите на Сус, които са начело в първенството", заяви Градинаров за "Център спорт".