VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ТЪРГОВЕЦ ЩЕ НАДУВА СВИРКАТА НА МАЧА ЗА КУПАТА В ДОБРИЧ

Футбол

34-годишният Станислав Тодоров ще бъде главен съдия на осминафиналната среща в турнира за Купата на България в Добрич между Добруджа и Черноморец (Бургас). Реферът е от Шумен и по професия е търговец, научи "Център спорт". Първата си среща в "А" група ръководи преди 8 години. Помощници ще му бъдат Деян Вълков от Варна и Мартин Димитров от Шумен. Мачът е на 4 декември от 13 часа и ще бъде предаван пряко по CenterSport LIVE. Ето и останалите съдийски назначения: 


Купа България „Форд  Мото–Пфое”, III  етап, 3 кръг

04.12.2010 г. /Събота/  13.00 ч.

ПИРИН - БЛАГОЕВГРАД  -  КАЛИАКРА /Кав/

АНТОН  ГЕНОВ Сф,  НИКОЛА ДЖУГАНСКИ СфО,  НИКОЛАЙ АНГЕЛОВ СфО,  4-ти СТЕФАН СПАСОВ Пк

 04.12.2010 г. /Събота/  13.00 ч.

ЛОКОМОТИВ /Пд/  -  МИНЬОР /Пк/

РАДАН МИРЯНОВ Вн,  ПЛАМЕН ХАДЖИЙСКИ Вн,  АЛЕКСАНДЪР АТАНАСОВ Вн,  4-ти ДИМИТЪР АНДРЕЕВ Кж

04.12.2010 г. /Събота/  13.00 ч.

ЕТЪР /В.Т/  - СЛАВИЯ  /Сф/

ТАСКО ТАСКОВ Сф,  ВЕНЦИСЛАВ ГАВРИЛОВ Сф,  ПАВЛИН МИХАЙЛОВ Сф,  4-ти СЕВГИН АДЕМ Тщ

04.12.2010 г. /Събота/  13.00 ч.

ДОБРУДЖА /Дч/  -  ЧЕРНOМОРЕЦ  БУРГАС /Бс/

СТАНИСЛАВ ТОДОРОВ Шн,  ДИЯН ВЪЛКОВ Вн,  МАРТИН ДИМИТРОВ Шн,  4-ти СТОЯН ДЕНЕВ  ВТ

04.12.2010 г. /Събота/  13.00 ч.

ЧЕРНОМОРЕЦ ПОМОРИЕ  -  ЛИТЕКС  /Лч/

АТАНАС ДИМИТРОВ Сл,  ВАЛЕНТИН  ДОБРЕВ Сл,  АНТОАН ГЕОРГИЕВ Сл,  4-ти ИВАН КИРИЛОВ Вн

04.12.2010 г. /Събота/  13.00 ч.

КОМ-МИНЬОР /Бер/  -  ЧЕРНО МОРЕ  /Вн/

АЛЕКСАНДЪР КОСТАДИНОВ Сф,  НИКОЛАЙ ПЕТРОВ Гб,  ТИХОМИР БОБОЛОВ ВТ,  4-ти ГЕОРГИ  ДИМИТРОВ Сф

08.12.2010 г. /Сряда/  16.00 ч.

ЛЕВСКИ  /Сф/  -  БЕРОЕ  /Ст.З/

АХМЕД АХМЕД Бс,  ГЕОРГИ КОВАЧЕВ Бс,  СТАНИМИР ИЛКОВ Бс,  4-ти НИКОЛА ПОПОВ Сф

11.12.2010 г. /Събота/  13.00 ч.

МАЛЕШ /Микрево/  -  ЦСКА

НИКОЛАЙ ЙОРДАНОВ Сф,  ВЕСЕЛИН МИШЕВ Сф,  АЛЕКСАНЪР ДАМЯНОВ Сф,  4-ти ИВАЙЛО СТОЯНОВ Пч

 

ИЗТОЧНА  "Б"  ФГ XVI  КРЪГ -  04.12.2010 г. /Събота/  14.00 ч.

НЕСЕБЪР  -  ЛЮБИМЕЦ /Любимец/ 

Р. СТАНЕВ  МИЛ.СТАНЕВ  ДИМ.ДИМИТРОВ  Вн,  4-ти  Р. РАЙЧЕВ Сл

ЛУДОГОРЕЦ /Рз/  -  СВЕТКАВИЦА /Тщ/

АС.НИКОЛОВ  ХР.ШИНДАРОВ  ИЛ.ТОМОВ Пз Пз Пд,  4-ти  ВЕС. ГАЦЕВ Шн

СПАРТАК  /Пд/  -  БРЕСТНИК /Пд/ 

ВЛ. ОВЧАРОВ  ТР. ДИМИТРОВ  Г. КАЛУДОВ См Пд Пд, 4-ти ДИМ.ПЕТКОВ Пд

ДОРОСТОЛ /Сс/  -  ЧЕРНОМОРЕЦ  /Бк/

КАЛ. ЛЮДМИЛОВ  ХР.КОЦОВСКИ  МАРТ. ВЕНЕВ Сф,  4-ти   РАНГ.ЕНЧЕВ Вн

08.12.2010 г. /Сряда/  14.00 ч.

ДУНАВ /Рс/  -  ЧЕРНОМОРЕЦ /Пом/ 

СТАН. СТАВРОВ  СВ.СТЕФАНОВ  КР.КАНДИЛАРОВ ВТ,  4-ти  НИК. АТАНАСОВ ВТ

 

ЗАПАДНА  "Б"  ФГ XVI КРЪГ - 04.12.2010 г. /Събота/  14.00 ч.

БОТЕВ /Криводол/  -  ЧАВДАР /Б.Сл./

М. АЛЕКСАНДРОВ  НИК. КЪНЧЕВ  Г. КАРАКОЛЕВ Сф,  4-ти  СТ.ГРУЕВ Вд

ВИХРЕН /Санд/  -  БОТЕВ /Вр/ 

Г.ИГНАТОВ  В..ГЛАВИНСКИ  НИК. СТАЙКОВ  Сф,  4-ти  Б.НИКИФОРОВ Пк

ЧАВДАР /Етр/  -  СЕПТЕМВРИ /Сим/ 

ЦВ. КРЪСТЕВ  Г.СЛАВОВ  ЮР.ЙОНКОВ  Вн Пл Шн,  4-ти    М. СТОИМЕНОВ Сф

ПИРИН  /Г.Д/  -  МАЛЕШ /Микрево/ 

АНГ.БАЯЛЦАЛИЕВ  НИК.ГЕОРГИЕВ  ДЕН. СОКОЛОВ  Сф,  4-ти   МИР. МАКСИМОВ Бл

08.12.2010 г. /Сряда/  14.00 ч.

ЕТЪР /В.Т/  -  БАНСКО 

ЦВ.ГЕОРГИЕВ  И.ВЪЛЧЕВ  АНТ.ТЕРЗИЕВ  Сф,  4-ти  ВЕЛ. ЙОРДАНОВ Рс

08.12.2010 г. /Сряда/  14.00 ч.

КОМ-МИНЬОР /Бер/  -  СПОРТИСТ /Св/ 

Б .МАРИНОВ  Г. ТОДОРОВ  МЛ. МАРИНОВ  Сф,  4-ти   РУМ. ХРИСТОВ Пл

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в съдийските назначения. 
 

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter