ЛИЧНИ РЕКОРДИ ЗА ЩАНГИСТИТЕ НА ТОДОР КИРЧЕВ

Вдигане на тежести

Всичките десетина състезатели на клуба по вдигане на тежести Добруджа направиха лични рекорди и се класираха в призовата тройка в категориите в своите възрастови групи във втория кръг на държавния лично-отборен шампионат, заяви за "Център спорт" треньорът Тодор Кирчев.

При мъжете Юндер Бейтула е бил безапелационен в кат. до 69 кг. Сердат Лютви е завършил първи при 56-килограмовите, а Мартин Николов е заел второ място в кат. до 62 кг.

Победител в кат. до 94 кг при юношите е станал Дейвис Панчев. Георги Добрев и Пламен Райчев са завършили съответно на второ и трето място в кат. до 77 кг. Йовчо Симеонов се класирал втори при 85-килограмовите. При кадетите Иван Костадинов и Стилиян Иванов са окупирали първите две места в кат. до 85 кг, а Себайдин Халим е оглавил класирането при децата в кат. до 40 кг.

“Изключително много съм доволен от представянето на моите състезатели, защото те успяха да покажат своите истински възможности. Най-много ме радва, че всичките си тръгнаха от първенството в Асеновград с лични рекорди”, заяви за "Център спорт" Тодор Кирчев.