VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ПЪРВА ЗАГУБА ЗА НЕФТЯНИК-2010

Футбол

Отборът на Нефтяник-2010 (Шабла) записа първа загуба в областното първенство по футбол. В среща от 11-ия кръг на Източната група, проведена в Каварна, лидерите в класирането бяха надиграни от Олд Хаус с 2:1. Домакините поведоха с 2:0, след което Донко Енев върна Нефтяник-2010 в двубоя, намалявайки резултата на 2:1.


Шабленци изпуснаха да стигнат поне до точката, след като Стефан Миленов пропусна дузпа. След последния съдийски сигнал гостите изразиха недоволството си от главния съдия и обявиха, че той има вина за първата им загуба. Въпреки първото си поражение Нефтяник-2010 остава на първо място в класирането.

ИЗТОЧНА ГРУПА - 11 КРЪГ

"Сокол" (Соколово) - "Балик" (Балчик)    5:1
"Олд хаус" (Каварна) - "Нефтяник-2010" (Шабла)    2:1
"Вихър" (Сенокос) - "Чиракман" (Селце)    0:3
"Ст. Караджа" (Стражица) - "Устрем" (Дропла)    1:0
"Обединение" (Василево) - "Черноморец 2" (Балчик)    2:6
"Дружба" (Люляково) - "Албена-97" (Оброчище)    4:1
"Калиакра 2" (Каварна) - "Черно море" (Топола)    0:3

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. "Нефтяник-2010"    11    8    2    1    34-7    26
2. "Чиракман"    11    7    4    0    29-11    25
3. "Черноморец 2"    11    7    1    3    38-15    22
4. "Олд хаус"    11    6    2    3    21-14    20
5. "Стефан Караджа"    11    6    1    4    21-26    19
6. "Албена-97"    11    5    2    4    18-11    17
7. "Устрем"     (Дропла)    11    5    1    5    31-25    16
8. "Дружба"    11    5    0    6    19-23    15
9. "Калиакра 2"    11    4    3    4    21-22    15
10. "Черно море"    11    3    3    5    20-28    12
11. "Сокол"    11    3    1    7    22-41    10
12. "Балик"    11    3    1    7    22-27    10
13. "Обединение"    11    2    2    7    19-36    8
14. "Вихър" (Сен)    11    1    1    9    11-40    4

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
20.11.2010 г., събота - 11.00 ч.
"Балик" (Балчик) - "Черно море" (Топола)
"Чиракман" (Селце) - "Ст. Караджа" (Стражица)
"Нефтяник-2010" (Шабла) - "Вихър" (Сенокос)
21.11.2010 г., неделя - 14.00 ч.
"Албена-97" (Оброчище) - "Калиакра 2" (Каварна)
"Черноморец 2" (Балчик) - "Дружба" (Люляково)
"Устрем" (Дропла) - "Обединение" (Василево)
"Сокол" (Соколово) - "Олд хаус" (Каварна)

ЗАПАДНА ГРУПА - 10 КРЪГ
"Устрем" (Дончево) - "Стрела-2004" (Орляк)    2:2
"Христо Ботев" (Стожер) - "Сокол-2008" (Зърнево)    5:2
"Орловец-2008" (Победа) - "Искра 41" (Бенковски)    10:1
"Рилци" (Добрич) - "Добр. спортист" (Ст. Караджа)    3:0
"Добруджанец" (Овчарово) - "Заря-2006" (Крушари)    1:1
"Вихър" (Жегларци) - почива

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. "Орловец-2008"    9    8    1    0    40-5    25
2. "Вихър"    6    1    2    21-18    19
3. "Христо Ботев"    8    6    1    1    28-12    19
4. "Рилци"    10    6    0    4    29-10    18
5. "Заря-2006"    9    4    1    4    18-17    13
6. "Устрем"    9    3    3    3    14-15    12
7. "Сокол-2008"    9    3    1    5    15-26    10
8. "Добруджанец"    8    2    2    4    11-12    8
9. "Стрела-2004"    9    1    4    4    9-27    7
10. "Искра 41"    9    1    1    7    10-36    4
11. "Добр. спортист"    9    0    3    6    7-24    3

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
20.11.2010, събота - 11.00 ч.  
"Заря-2006" (Крушари) - "Устрем" (Дончево)
"Сокол-2008" (Зърнево) - "Орловец-2008" (Победа)
"Стрела-2004" (Орляк) - "Христо Ботев" (Стожер) - 14.00 ч.
21.11.2010 г., неделя - 14.00 ч.  
"Добр. спортист" (Ст. Караджа) - "Добруджанец" (Овчарово)
"Искра 41" (Бенковски) - "Вихър" (Жегларци)
"Рилци" (Добрич) - почива

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter