VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ПОБЕДНАТА СЕРИЯ НА "НЕФТЯНИК 2010" ПРОДЪЛЖАВА

Футбол

Отборът на "Нефтяник-2010" записа осмата си победа в областното първенство. Шабленските футболисти разгромиха със 7:0 тима на "Сокол" (Соколово) и продължават да са лидери в Източната група с актив от 26 точки. По два гола отбелязаха Пламен Господинов и Християн Христов, а по веднъж се разписаха Галин Барков, Стефан Миленов и Станислав Георгиев.


ОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ

ЗАПАДНА ГРУПА - ДЕВЕТИ КРЪГ
"Добруджанец" (Овчарово) - "Устрем" (Дончево)    0:2
"Заря-2006" (Крушари) - "Рилци" (Добрич)    1:0
"Добрудж. спортист" (Ст. Караджа) - "Вихър" (Жегларци)    2:4
"Искра 41" (Бенковски) - "Христо Ботев (Стожер)    0:4
"Сокол-2008" (Зърнево) - "Стрела-2004" (Орляк)    1:1
"Орловец-2008" (Победа) - почива

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. "Орловец-2008"    8    7    1    0    30-4    22
2. "Вихър"    9    6    1    2    21-18    19
3. "Христо Ботев"    7    5    1    1    23-10    16
4. "Рилци"    9    5    0    4    26-10    15
5. "Заря-2006"    8    4    0    4    17-16    12
6. "Устрем"    8    3    2    3    12-13    11
7. "Сокол-2008"    8    3    1    4    13-21    10
8. "Добруджанец"    7    2    1    4    10-11    7
9. "Стрела-2004"    8    1    3    4    7-25    6
10. "Искра 41"    8    1    1    6    9-26    4
11. "Добр. спортист"    8    0    3    5    7-21    3

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
13.11.2010 г., събота - 11.30 часа  
"Добруджанец" (Овчарово) - "Заря-2006" (Крушари)
14.11.2010 г., неделя - 14:00 часа
"Устрем" (Дончево) - "Стрела-2004" (Орляк)
"Христо Ботев" (Стожер) - "Сокол-2008" (Зърнево)
"Орловец-2008" (Победа) - "Искра 41" (Бенковски)
"Рилци" (Добрич) - "Добруджански спортист" (Ст. Караджа)
"Вихър" (Жегларци) - почива

ИЗТОЧНА ГРУПА - ДЕСЕТИ КРЪГ

"Балик" (Балчик) - "Калиакра 2" (Каварна)    3:0
"Черно море" (Топола) - "Дружба" (Люляково)    0:1
"Албена-97" (Оброчище) - "Обединение" (Василево)    5:0
"Черноморец 2" (Балчик) - "Ст. Караджа" (Стражица)    7:0
"Устрем" (Дропла) - "Вихър" (Сенокос)    9:2
"Чиракман" (Селце) - "Олд хаус" (Каварна)    0:0
"Нефтяник-2010" (Шабла) - "Сокол" (Соколово)    7:0

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. "Нефтяник-2010"    10    8    2    0    33-5    26
2. "Чиракман"    10    6    4    0    26-11    22
3. "Черноморец 2"    10    6    1    3    32-13    19
4. "Албена-97"    10    5    2    3    17-7    17
5. "Олд хаус"    10    5    2    3    19-13    17
6. "Устрем"    10    5    1    4    31-24    16
7. "Ст. Караджа"    10    5    1    4    20-26    16
8. "Калиакра 2"    10    4    3    3    21-19    15
9. "Дружба"    10    4    0    6    15-22    12
10. "Балик"    10    3    1    6    21-22    10
11. "Черно море"    10    2    3    5    17-28    9
12. "Обединение"    10    2    2    6    17-30    8
13. "Сокол"    10    2    1    7    17-40    7
14. "Вихър"    10    1    1    8    11-37    4

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
13.11.2010 г., събота - 14:00 часа  
"Олд хаус" (Каварна) - "Нефтяник-2010" (Шабла)
"Ст. Караджа" (Стражица) - "Устрем" (Дропла)
"Калиакра 2" (Каварна) - "Черно море" (Топола)
14.11.2010 г., неделя - 14:00 часа  
"Сокол" (Соколово) - "Балик" (Балчик) - 10.30 часа
"Вихър" (Сенокос) - "Чиракман" (Селце)
"Обединение" (Василево) - "Черноморец 2" (Балчик)
"Дружба" (Люляково) - "Албена-97" (Оброчище)

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter