ЦСКА ТРЪШНА "ОРЛЕТАТА" В ГНЕЗДОТО ИМ

ЦСКА си тръгна с 3 точки от Благоевград, след като победи с 1:0 местния Пирин в последния мач от програмата на 13-ия кръг на "А" група. Единственото попадение в мача падна в 11-ата минута и бе дело на Спас Делев. В 23-та минута "червените" изпуснаха да покачат резултата, но този път Делев не успя да преодолее вратаря на "орлетата".

7 минути по-късно Кондев можеше да изравни, но ударът му мина над вратата на гостите. В 38-та минута Янко Сандански от ЦСКА стреля силно от 20 метра, но топката минава покрай гредата. В 73-ата минута Спас Делев бе изгонен за втори жълт картон, след като игра с ръка. По-рано той видя жълтия цвят на картона заради симулация. Благодарение на тази победа ЦСКА се доближи на три точки от призовата тройка. CS