VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ДОБРУДЖА Е СРЕД ПЪРВИТЕ ПЕТ В ЕЛИТНАТА ГРУПА

Футбол

Изиграха се мачовете от 13-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години. В дербито на кръга отборът на Добруджа победи на стадион "Дружба" силния тим на Сливен с 1:0 и продължава да е в топ 5 на първенството на 18-те най-добри футболни школи у нас.


Самият факт, че след добричкия тим в подреждането остават отборите на столичните грандове ЦСКА, Левски и Локомотив, говори достатъчно за потенциала на младите ни футболисти. В следващия кръг възпитаниците на Валентин Ангелов ще играят със състава на Чавдар (Етрополе) и при нов успех най-вероятно ще се изкачат още по-нагоре в класирането.   
ЕЛИТНА ЮНОШЕСКА ГРУПА - ДО 19 ГОД.
РЕЗУЛТАТИ - XIII КРЪГ

Добруджа 1919 (Добрич) - Сливен 2000 (Сливен)    1:0
Любимец 2007 (Любимец) - Черно море (Варна)    0:0
Чавдар (Етрополе) - Литекс (Ловеч)    1:3
Ботев 2002 (Пловдив) - Етър 1924 (Велико Търново)    3:1
Пирин (Благоевград) - Левски (София)    1:1
Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив (Пловдив)    0:0
Видима-Раковски (Севлиево) - Берое (Стара Загора)    2:0
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)    0:0
Черноморец (Бургас) - Локомотив (София)    8:1

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
 1. Литекс    13    9   4   0   32:11   31
 2. Славия    13    8   2   3   29:11   26
 3. Черно море    13    7   4   2   28:9    25
 4. Сливен    13    8   1   4   30:18   25
 5. Добруджа    13    8   0   5   27:16   24
 6. Ботев 2002    13    7   3   3   29:24   24
 7. Черноморец    13    7   3   3   33:14   24
 8. ЦСКА    13    6   4   3   19:14   22
 9. Чавдар    12    4   5   3   21:18   17
10. Левски    13    4   4   5   27:14   16
11. Видима    13    5   0   8   10:26   15
12. Пирин 2001    13    2   7   4   10:16   13
13. Етър    13    4   0   9   16:42   12
14. Берое    13    3   3   7   18:26   12
15. Пирин (Бл)    12    2   3   7   19:33    9
16. Любимец    13    2   3   8   12:38    9
17. Локомотив (Пд)           12    1   5   6   15:29    8
18. Локомотив (Сф)    12    1   3   8   20:36    6

ПРОГРАМА ЗА XIV КРЪГ

8 ноември 2010 г., понеделник, 10:30 ч.
Сливен 2000 (Сливен) - Черно море (Варна)
Славия 1913 (София) - Любимец 2007 (Любимец)
Добруджа 1919 (Добрич) - Чавдар (Етрополе)
8 ноември 2010 г., понеделник, 14:30 ч.
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)   
Локомотив (София) - Видима-Раковски (Севлиево)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Черноморец (Бургас)
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)
Етър 1924 (Велико Търново) - Пирин (Благоевград)
Литекс (Ловеч) - Ботев 2002 (Пловдив)     


 

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter