VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ОРЛОВЕЦ 2008 И НЕФТЯНИК СА УБЕДИТЕЛНИ ЛИДЕРИ В ЧЕТВЪРТА ДИВИЗИЯ

Футбол

Резултати от областния шампионат по футбол в Добричка област, както и класиранията в двете групи.


ЗАПАДНА ГРУПА - ОСМИ КРЪГ

"Устрем" (Дончево) - "Сокол-2008" (Зърнево)    3:0
"Стрела-2004" (Орляк) - "Искра 41" (Бенковски)    2:1
"Орловец-2008" (Победа) - "Добр. спортист" (Ст. Караджа)    5:0
"Вихър" (Жегларци) - "Заря-2006" (Крушари)    2:1
"Рилци" (Добрич) - "Добруджанец" (Овчарово)    3:0
"Христо Ботев" (Стожер) - почива

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. "Орловец-2008"    8    7    1    0    30-4    22
2. "Вихър"    8    5    1    2    17-16    16
3. "Рилци"    8    5    0    3    26-9    15
4. "Христо Ботев"    6    4    1    1    19-10    13
5. "Сокол-2008"    7    3    0    4    12-20    9
6. "Заря-2006"    7    3    0    4    16-16    9
7. "Устрем"    7    2    2    3    10-13    8
8. "Добруджанец"    6    2    1    3    10-9    7
9. "Стрела"    7    1    2    4    6-24    5
10. "Искра 41"    7    1    1    5    9-22    4
11. "Добр. спортист"    7    0    3    4    5-17    3

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
06.11.2010 г., събота -  14:00 часа  
"Заря-2006" (Крушари) - "Рилци" (Добрич)
"Сокол-2008" (Зърнево) - "Стрела-2004" (Орляк)
07.11.2010 г., неделя - 14.00 часа
"Добруджанец" (Овчарово) - "Устрем" (Дончево)
"Добр. спортист" (Ст. Караджа) - Вихър (Жегларци)
"Искра" (Бенковски) - "Христо Ботев" (Стожер)
"Орловец-2008" (Победа) - почива


ИЗТОЧНА ГРУПА - ДЕВЕТИ КРЪГ

"Нефтяник-2010" (Шабла) - "Балик" (Балчик)    3:0 (сл.)
"Сокол" (Соколово) - "Чиракман" (Селце)    1:4
"Олд хаус" (Каварна) - "Устрем" (Дропла)    3:1
"Вихър" (Сенокос) - "Черноморец 2" (Балчик)    1:5
"Ст. Караджа" (Стражица) - "Албена-97" (Оброчище)    2:2
"Обединение" (Василево) - "Черно море" (Топола)    2:2
"Дружба" (Люляково) - "Калиакра 2" (Каварна)    4:1

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. "Нефтяник"    9    7    2    0    26-5    23
2. "Чиракман"    9    6    3    0    26-11    21
3. "Черноморец 2"    9    5    1    3    25-13    16
4. "Олд хаус"    9    5    1    3    19-13    16
5. "Ст. Караджа"    9    5    1    3    20-19    16
6. "Калиакра 2"    9    4    3    2    21-16    15
7. "Албена-97"    9    4    2    3    12-7    14
8. "Устрем"    9     4    1    4    22-22    13
9. "Дружба"    9    3    0    6    14-22    9
10. "Черно море"    9    2    3    4    17-27    9
11. "Обединение"    9    2    2    5    17-25    8
12. "Балик"    9    2    1    6    18-22    7
13. "Сокол"    9    2    1    6    17-33    7
14. "Вихър"    9    1    1    7    9-28    4

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
06.11.2010 г., събота -  14:00 часа  
"Балик" (Балчик) - "Калиакра 2" (Каварна)
"Черно море" (Топола) - "Дружба" (Люляково)
"Албена-97" (Оброчище) - "Обединение" (Василево)
"Нефтяник-2010" (Шабла) - "Сокол" (Соколово)
07.11.2010 г., неделя - 14:00 часа  
"Черноморец 2" (Балчик) - "Ст. Караджа" (Стражица)
"Устрем" (Дропла) - "Вихър" (Сенокос)
"Чиракман" (Селце) - "Олд хаус" (Каварна)

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter