VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ОБЛАСТНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ

Футбол

Резултати и временно класиране на групите в четвърта дивизия в Добричка област.


ЗАПАДНА ГРУПА - СЕДМИ КРЪГ
"Рилци" (Добрич) - "Устрем" (Дончево)    3:0
"Добруджанец" (Овчарово) - "Вихър" (Жегларци)     2:3
"Заря-2006" (Крушари) - "Орловец-2008" (Победа)    0:4
"Добр. спортист" (Ст. Караджа) - "Христо Ботев" (Стожер)    1:6
"Искра" (Бенковски) - "Сокол-2008" (Зърнево)    3:2
"Стрела-2004" (Орляк) - почива

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. "Орловец-2008"    7    6    1    0    25-4    19
2. "Вихър"    7    4    1    2    15-15    13
3. "Христо Ботев"    6    4    1    1    19-10    13
4. "Рилци"    7    4    0    3    23-9    12
5. "Сокол-2008"    6    3    0    3    12-17    9
6. "Заря-2006"    6    3    0    3    15-14    9
7. "Добруджанец"    5    2    1    2    10-6        7
8. "Устрем"    6    1    2    3    7-13    5
9. "Искра 41"    6    1    1    4    8-20    4
10. "Добр. спортист"    6    0    3    3    5-12    3
11. "Стрела-2004"    6    0    2    4    4-23    2

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ

30.10.2010 г., събота - 16:00 часа 
"Стрела-2004" (Орляк) - "Искра 41" (Бенковски)
"Вихър" (Жегларци) - "Заря-2006" (Крушари) - 13.30 ч.
"Рилци" (Добрич) - "Добруджанец" (Овчарово) - 13.30 ч.
30.10.2010 г., неделя - 16:00 часа 
"Устрем" (Дончево) - "Сокол-2008" (Зърнево)
"Орловец-2008" (Победа) - "Добр. спортист" (Ст. Караджа)
"Христо Ботев-1946" (Стожер) - почива

ИЗТОЧНА ГРУПА - ОСМИ КРЪГ
"Балик" (Балчик) - "Дружба" (Люляково)    2:3
"Калиакра 2" (Каварна) - "Обединение" (Василево)    2:2
"Черно море" (Топола) - "Ст. Караджа" (Стражица)    4:2
"Албена-97" (Оброчище) - "Вихър" (Сенокос)    1:0
"Черноморец 2" (Балчик) - "Олд хаус" (Каварна)    4:0
"Устрем" (Дропла) - "Сокол" (Соколово)    6:2
"Чиракман" (Селце) - "Нефтяник-2010" (Шабла)    2:2

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. "Нефтяник"    8    6    2    0    23-5    20
2. "Чиракман"    8    5    3    0    22-10    18
3. "Калиакра 2"    8    4    3    1    20-12    15
4. "Ст. Караджа"    8    5    0    3    18-17    15
5. "Черноморец 2"    8    4    1    3    20-12    13
6. "Албена-97"    8    4    1    3    10-5    13
7. "Устрем"    8    4    1    3    21-19    13
8. "Олд хаус"    8    4    1    3    16-12    13
9. "Черно море"    8    2    2    4    15-25    8
10. "Балик"    8    2    1    5    20-19    7
11. "Сокол"    8    2    1    5    16-29    7
12. "Обединение"    8    2    1    5    15-23    7
13. "Дружба"    8    2    0    6    10-23    6
14. "Вихър"    8    1    1    6    8-23    4
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
30.10.2010, събота - 16:00 часа 
"Нефтяник-2010" (Шабла) - "Балик" (Балчик)
"Ст. Караджа" (Стражица) - "Албена" (Оброчище) - 13.30 ч.
"Обединение" (Василево) - "Черно море" (Топола)
31.10.2010 г., неделя - 16:00 часа 
"Сокол" (Соколово) - "Чиракман" (Селце) - 10.30 ч.
"Олд хаус" (Каварна) - "Устрем" (Дропла)
"Вихър" (Сенокос) - "Черноморец 2" (Балчик)
"Дружба" (Люляково) - "Калиакра 2" (Каварна)

 

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter