ХОКАТ СЪДИЯТА НА МАЧА В АЛБЕНА, НЕ ДАЛ ДУЗПА

Балчишките "акули" целят две греди, изпускат трите точки
Черноморец (Балчик) и Светкавица сътвориха интересен мач на стадиона в Албена, изпълнен с много нерви и разгорещени страсти. Футболистите на двата отбора създадоха множество положения за гол, но вратите им останаха сухи. В 13-та минута на двубоя играч от гостите остана сам срещу Теменлиев, но не успя да преодолее стража на домакините.

Докато през първото полувреме играта беше сравнително равностойна, след почивката балчиклии се втурнаха в многобройни атаки. Домакините натиснаха и търсеха начин да вкарат гол. Шансът, за съжаление, не беше на тяхна страна. Гостите от Търговище не се затвориха, а с контраатаки опитваха да се доберат до точно попадение. Няколко прединфарктни ситуации преживяха феновете от Белия град на стадиона в Албена.  В 69-та минута Емил Тодоров с глава нацели гредата. След осем минути Мартин Христов остана сам пред празна врата и не успя да вкара топката  в нея. В 80-та минута, при спорно положение, Мартин Христов падна в наказателното поле на гостите. Главният  съдия Кознишки прецени, че няма дузпа. Емил Тодоров - Зелето веднага реагира. Последваха го още няколко от футболистите на Черноморец, които започнаха спор с рефера. В крайна сметка Зелето беше оцветен в жълто и борбата за гол от страна на двата отбора продължи. В добавеното време гостите пропуснаха последния си шанс, когато не успяха да отбележат от пряк свободен и двубоят завърши при резултат 0:0.