ЦСКА ПРОДЪЛЖАВА ДА СЕ ДЪНИ, ФЕНОВЕТЕ: ВЪН БОКЛУЦИ!

Футболистите на Рапид (Виена) победиха ЦСКА с 2:0 насред София в мач от група L в Лига Европа. В 28-ата минута Ян Венегоор оф Хеселинк прати топката в мрежата зад М'Боли 0:1., а 4 минути по-късно Хофман удвои преднината на австрийците - 0:2.

По време на срещата феновете на ЦСКА, които са крайно разочаровани от представянето на своя тим в родното първенство и по европейските терени, вдигнаха плакати с надпис "ПРОТЕСТ". Те скандираха "Вън боклуците от ЦСКА". След мача се разбра, че наставникът на ЦСКА Гьоре Йовановски вече няма да е треньор на ЦСКА.

Другият мач от групата, който се игра в Истанбул, също завърши в полза на гостите. Бешикташ загуби с 1:3 от Порто.

ЦСКА: Мболи, Минев (46-Тибони), Виданов, Акуаро, Стоянов (72-Дечев), Янчев, Маркиньос, Делев, Нелсън (56-Тонев), Трифонов, Шеридън

РАПИД: Хедл, Зонлейтър, М.Хайкинен, Венегор ъф Хеселинк (77-Нухиу), Хофман (84-Тримел), Катцер, Кавлак, Шаурер (64-Дражан), Сома, Кайхан, Пехливан

снимка: Георги Димитров/Sportni.bg