VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

ШЕСТА ПОБЕДА ЗА ФУТБОЛИСТИТЕ НА ШАБЛА

Футбол

Победната серия на шабленския "Нефтяник-2010" продължава. В среща от седмия кръг на областното първенство по футбол играчите на новосформирания тим разгромиха състава на "Устрем" (Дропла) с 6:0 и продължават да са начело в Източната група. Тимът от крайморския град няма загуба от началото на сезона.


След шест победи и едно равенство той има актив от 19 точки. Първи в Западната група пък е отборът на "Орловец 2008" (Победа), който има преднина от 6 точки пред втория в подреждането - Вихър (Жегларци).

ЗАПАДНА ГРУПА - ШЕСТИ КРЪГ

"Устрем" (Дончево) - "Искра 41" (Бенковски)    2:1
"Стрела" (Орляк) - "Добр. спортист" (Ст. Караджа)    2:2
"Христо Ботев" (Стожер) - "Заря-2006" (Крушари)    4:2
"Орловец-2008" (Победа) - "Добруджанец" (Овчарово)    2:0
"Вихър" (Жегларци) - "Рилци" (Добрич)    2:0
"Сокол-2008" (Зърнево) - почива 

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. "Орловец-2008"    6    5    1    0    21-4    16
2. "Вихър"    6    3    1    2    12-13    10
3. "Христо Ботев"    5    3    1    1    13-9    10
4. "Рилци"    6    3    0    3    20-9    9
5. "Сокол-2008"    5    3    0    2    10-14    9
6. "Заря-2006"    5    3    0    2    15-10    9
7. "Добруджанец"    4    2    1    1    8-3    7
8. "Устрем"    5    1    2    2    7-10    5
9. "Добр. спортист"    5    0    3    2    4-6    3
10. "Стрела-2004"    6    0    2    4    4-23    2
11. "Искра 41"    5    0    1    4    5-18    1

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
23.10.2010 г., събота - 16:00 часа  
"Рилци" (Добрич) - "Устрем" (Дончево)
"Заря-2006" (Крушари) - "Орловец-2008" (Победа)
"Искра 41" (Бенковски) - "Сокол-2008" (Зърнево)
24.10.2010 г., неделя - 16:00 часа  
"Добруджанец" (Овчарово) - "Вихър" (Жегларци)
"Добр. спортист" (Ст. Караджа) - "Христо Ботев" (Стожер)
"Стрела-2004" (Орляк) - почива

ИЗТОЧНА ГРУПА - СЕДМИ КРЪГ

"Чиракман" (Селце) - "Балик" (Балчик)    4:2
"Нефтяник-2010" (Шабла) - "Устрем" (Дропла)    6:0
"Сокол" (Соколово) - "Черноморец 2" (Балчик)    2:5
"Олд хаус" (Каварна) - "Албена-97" (Оброчище)    1:1
"Вихър" (Сенокос) - "Черно море" (Топола)    3:3
"Ст. Караджа" (Стражица) - "Калиакра 2" (Каварна)    0:1
"Обединение" (Василево) - "Дружба" (Люляково)    4:1

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. "Нефтяник-2010"    7    6    1    0    21-3    19
2. "Чиракман"    7    5    2    0    20-8    17
3. "Ст. Караджа"    7    5    0    2    16-13    15
4. "Калиакра 2"    7    4    2    1    18-10    14
5. "Олд хаус"    7    4    1    2    16-8    13
6. "Черноморец 2"    7    3    1    3    16-12    10
7. "Албена-97"    7    3    1    3    9-5    10
8. "Устрем"    7    3    1    3    15-17    10
9. "Балик"    7    2    1    4    18-16    7
10. "Сокол"    7    2    1    4    14-23    7
11. "Обединение"    7    2    0    5    13-21    6
12. "Черно море"    7    1    2    4    11-23    5
13. "Вихър"    7    1    1    5    8-22    4
14. "Дружба"    7    1    0    6    7-21    3

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
23.10.2010 г., събота - 16:00 часа  
"Балик" (Балчик) - "Дружба" (Люляково)
"Черно море" (Топола) - "Ст. Караджа" (Стражица)
"Устрем" (Дропла) - "Сокол" (Соколово)
24.10.2010 г., неделя - 16:00 часа  
"Калиакра 2" (Каварна) - "Обединение" (Василево)
"Албена-97" (Оброчище) - "Вихър" (Сенокос)
"Черноморец 2" (Балчик) - "Олд хаус" (Каварна)
"Чиракман" (Селце) - "Нефтяник-2010" (Шабла)

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter