VIVACOM 4G мобилна мрежа
   Информационна агенция "Център Спорт"  centersport@abv.bg, +359 886 01 53 91

Създаден на 1 октомври 2009 г. Първият спортен сайт на Добричка област  facebook.com/centersport.org

РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ В ЧЕТВЪРТА ДИВИЗИЯ

Футбол

Всички резултати и класирането в двете групи в областния шампионат по футбол.


ЗАПАДНА ГРУПА - ПЕТИ КРЪГ

"Вихър" (Жегларци) - "Устрем" (Дончево)    2:2
"Рилци" (Добрич) - "Орловец-2008" (Победа)    0:2
"Добруджанец" (Овчарово) - "Христо Ботев" (Стожер)    прекр.
"Заря-2006" (Крушари) - "Стрела-2004" (Орляк)    3:0
"Добр. спортист" (Ст. Караджа) - "Сокол" (Зърнево) 0:1
"Искра 41" (Бенковски) - почива

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

1. "Орловец-2008"    5    4    1    0    19-4    13
2. "Рилци"    5    3    0    2    20-7    9
3. "Сокол-2008"    5    3    0    2    10-14    9
4. "Заря-2006"    4    3    0    1    13-6    9
5. "Вихър"    5    2    1    2    10-13    7
6. "Добруджанец"    3    2    1    0    8-1    7
7. "Христо Ботев"    4    2    1    1    9-7    7
8. "Добр. спортист"    4    0    2    2    2-4    2
9. "Устрем"    4    0    2    2    5-9    2
10. "Искра 41"    4    0    1    3    4-16    1
11. "Стрела-2004"    5    0    1    4    2-21    1

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
16.10.2010 г., събота - 16:00 часа
"Христо Ботев" (Стожер) - "Заря-2006" (Крушари)
"Вихър" (Жегларци) - "Рилци" (Добрич)
17.10.2010 г., неделя - 16:00 часа
"Устрем" (Дончево) - "Искра 41" (Бенковски)
"Стрела-2004" (Орляк) - "Добрудж. спортист" (Ст. Караджа)
"Орловец-2008" (Победа) - "Добруджанец" (Овчарово)
"Сокол-2008" (Зърнево) - почива


ИЗТОЧНА ГРУПА - ШЕСТИ КРЪГ

"Балик" (Балчик) - "Обединение" (Василево)    3:0
"Дружба" (Люляково) - "Ст. Караджа" (Стражица)    3:4
"Калиакра 2" (Каварна) - "Вихър" (Сенокос)    3:0
"Черно море" (Топола) - "Олд хаус" (Каварна)    5:5
"Албена-97" (Оброчище) - "Сокол" (Соколово)    3:0
"Черноморец 2" (Балчик) - "Нефтяник-2010"    1:5
"Устрем" (Дропла) - "Чиракман" (Селце)    2:2

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. "Нефтяник-2010"    6    5    1    0    15-3    16
2. "Ст. Караджа"    6    5    0    1    16-12    15
3. "Чиракман"    6    4    2    0    16-6    14
4. "Калиакра 2"    6    3    2    1    17-10    11
5. "Олд хаус"    6    3    1    2    17-12    10
6. "Устрем"    6    3    1    2    15-11    10
7. "Албена-97"    6    3    0    3    8-4    9
8. "Балик"    6    2    1    3    16-12    7
9. "Черноморец 2"    6    2    1    3    11-10    7
10. "Сокол"    6    2    1    3    12-18    7
11. "Черно море"    6    1    2    3    13-22    5
12. "Обединение"    6    1    0    5    9-20    3
13. "Дружба"    6    1    0    5    6-17    3
14. "Вихър"    6    1    0    5    5-19    3

ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
16.10.2010 г., събота - 16:00 часа 
"Чиракман" (Селце) - "Балик" (Балчик)
"Нефтяник-2010" (Шабла) - "Устрем" (Дропла)
"Ст. Караджа" (Стражица) - "Калиакра 2" (Каварна)
17.10.2010 г., неделя - 16:00 часа 
"Сокол" (Соколово) - "Черноморец 2" (Балчик)
"Олд хаус" (Каварна) - "Албена-97" (Оброчище)
"Вихър" (Сенокос) - "Черно море" (Топола)
"Обединение" (Василево) - "Дружба" (Люляково)

Сходни връзки

0 брой коментари

Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.

Mun-Dobrich-reklama

 

 

izida_sport_2

СПОРТЕН КОМПЛЕКС "ИЗИДА"

Потребителски функции






Ако сте изгубили парола?

Hit Counter