АМФК "ДОБРИЧ" ЗАГУБИ СРЕЩАТА СИ ОТ ЧЕТВЪРТИЯ КРЪГ

Отборът на АМФК "Добрич" записа второ поражние от началото на сезона, след като "Ultra 2007" победи добричлии в Аматьорскат Мини Футболна Лига (www.amfl-bg.com). Добруджацни регистрираха поражение с 4:10. За "Сладоледите" на вратата започна Иван Спахиев.

В защита играха Андрей Андреев, Тихомир Желев (к) и Михаил Иванов, а в по-предни позиции - Йордан Дутев, Никола Богданов и Радослав Енчев. Като резерва се включиха Иван Иванов, Добромир Добрев и Калоян Атанасов.
През първото полувреме АМФК "Добрич" превъзхождаше противника си, но не успя да запише повече голове от тях. В първите минути отборът на "Ultra" откри резултата, след което последваха няколко пропуска на дело на добруджанци. Чак в 24-тата минута Радослав Енчев изравни резултата. А в следващата минута капитанът Тихомир Желев направи резултата 2:1. След още две минути грешка в защитата на добричлии костваше изравянване за 2:2. До края на полувремето Т. Желев отбеляза нов гол, но в атаката след това резултатът беше изравнен за 3:3. Така завърши първото полувреме. Втората част започна равностйно. В 47-мата минута след заученото положение на Йордан Дутев и Тихомир Желев резултата беше покачен на 4:3, с което Желев оформи своят хеттрик. След това попадения настана срив в играта на добруджанци и в последните 15 минути те инкасираха седем гола, голяма част от които бяха дело на бивш футболист на унгарският Ференцварош. Срещата завърши при резултата 10:4 за "Ultra 2007".
АМФК "Добрич": 12. И. Спахиев, 4. Андреев, 16. М. Иванов, 13. Т. Желев(к),  2. Й. Дутев, 5. Н. Богаднов и 9. Р. Енчев. Като резерви се включи: 15. И. Иванов, 17. К. Атанасов и 20 Д. Добрев.
По програма следващият мач е срещу "Ultra 2007" на 3-ти октомври от 10:00 на "Green Sport" в столицата. Заради служебни ангажименти на няколко от футболистите АМФК "Добрич" помоли организаторите за по-късен час на двубоят. Днес ще стане ясно от колко часа ще бъде тази среща.